Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 10 işaret Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.08.2019 08:40

Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 10 işaret

Sevgilinizin sizin için ideal eş olup olmadığını ve yaşadığınız ilişkide gerçek aşkı bulup bulmadığınızı merak ediyorsanız, gerçek aşkın işaretlerini ilişkinizde aramalısınız.

Haber: Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 10 işaret

Gerçek aşkın işaretleri ile ilişkinizi kıyaslayarak hayatınızın aşkını mı buldunuz, yoksa ilişkinizin bir zaman kaybı mı, anlayabilirsiniz.

GERÇEK AŞKIN 10 İŞARETİ

1.Özgürce konuşabilmeniz: Sevgilinizle her şeyi rahat ve açık şekilde konuşabilmelisiniz. Bunu yapabiliyorsanız ilişkiniz sağlam bir zemin üzerine kurulu demektir.

2.Sorunlarınızı paylaşması: Sorunsuz bir ilişki yok. Yaşadığınız sorunları onunla paylaşabilmeli, ilişkinizin tıkanan yollarını açabilmelisiniz. Bunu yapabiliyorsanız aşamayacağını sorun demektir.

3.Sözünü tutuyor mu?: Sevgilinize güvenebilmeniz için onun verdiği sözleri tutuyor olması gerekir. Eğer bunu yapıyorsa ona güvenebilir, ilişkiniz ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.

4.Sizi sevdiği insanlara tanıtması: Onun size değer verdiğini anlamanız için sizi ailesiyle ve yakın arkadaşları ile tanıştırması gerekir. Eğer bunu yapmışsa artık ilişkinizi rayına oturmuş demektir.

5.Size öncelik vermesi: Sevgilinizin her konuda siz olmalı ve daime sizi el üstünde tutmalıdır. Bu davranışı otomatik olarak gösteremeyen bir sevgiliniz varsa size yeterince değer vermiyor demektir.

6.Sizi değiştirmeye çalışmaması: Sevgiliniz sizi siz olduğunuz için sevmeli ve sizin karakteristik özelliklerinize müdahale etmemeli. Eğer sevgiliniz buna dikkat ediyorsa size saygısı var demektir.

7.Daima yanınızda mı?: Sorunlarla karşılaştığınızda, çıkmaza girdiğinizde yanınızda olan ilk kişi sevgilinizse sizi düşünüyor demektir. Bu da ilişkinizi ilerletebileceğiniz anlamına geliyor.

8.Mutlu olmanız için çabalıyor mu?: Sevgilinizin çok büyük imkanları olmayabilir. Ama elinde olan imkanları sizin mutlu olmanı için kullanıyor ve buna çabalıyorsa mutlu bir ilişkiniz olacak demektir.

9.Heyecanlanıyor musunuz?: Heyecan, bir ilişkinin olamazsa olmazıdır. Onun yanındayken eğer heyecanlanıyor ve kalbiniz hızlı çarpıyorsa ilişkinizde en değerli şeyi yakalamışsınız demektir.

10.Yanındayken rahat mısınız?: Onun yanındayken kendinizi rahatsız hissetmiyor ve stresten uzaklaşıyorsanız, gerçek aşkınızın yanınızdasınız demektir.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'