Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 10 işaret Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.08.2019 08:40

Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 10 işaret

Sevgilinizin sizin için ideal eş olup olmadığını ve yaşadığınız ilişkide gerçek aşkı bulup bulmadığınızı merak ediyorsanız, gerçek aşkın işaretlerini ilişkinizde aramalısınız.

Haber: Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 10 işaret

Gerçek aşkın işaretleri ile ilişkinizi kıyaslayarak hayatınızın aşkını mı buldunuz, yoksa ilişkinizin bir zaman kaybı mı, anlayabilirsiniz.

GERÇEK AŞKIN 10 İŞARETİ

1.Özgürce konuşabilmeniz: Sevgilinizle her şeyi rahat ve açık şekilde konuşabilmelisiniz. Bunu yapabiliyorsanız ilişkiniz sağlam bir zemin üzerine kurulu demektir.

2.Sorunlarınızı paylaşması: Sorunsuz bir ilişki yok. Yaşadığınız sorunları onunla paylaşabilmeli, ilişkinizin tıkanan yollarını açabilmelisiniz. Bunu yapabiliyorsanız aşamayacağını sorun demektir.

3.Sözünü tutuyor mu?: Sevgilinize güvenebilmeniz için onun verdiği sözleri tutuyor olması gerekir. Eğer bunu yapıyorsa ona güvenebilir, ilişkiniz ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.

4.Sizi sevdiği insanlara tanıtması: Onun size değer verdiğini anlamanız için sizi ailesiyle ve yakın arkadaşları ile tanıştırması gerekir. Eğer bunu yapmışsa artık ilişkinizi rayına oturmuş demektir.

5.Size öncelik vermesi: Sevgilinizin her konuda siz olmalı ve daime sizi el üstünde tutmalıdır. Bu davranışı otomatik olarak gösteremeyen bir sevgiliniz varsa size yeterince değer vermiyor demektir.

6.Sizi değiştirmeye çalışmaması: Sevgiliniz sizi siz olduğunuz için sevmeli ve sizin karakteristik özelliklerinize müdahale etmemeli. Eğer sevgiliniz buna dikkat ediyorsa size saygısı var demektir.

7.Daima yanınızda mı?: Sorunlarla karşılaştığınızda, çıkmaza girdiğinizde yanınızda olan ilk kişi sevgilinizse sizi düşünüyor demektir. Bu da ilişkinizi ilerletebileceğiniz anlamına geliyor.

8.Mutlu olmanız için çabalıyor mu?: Sevgilinizin çok büyük imkanları olmayabilir. Ama elinde olan imkanları sizin mutlu olmanı için kullanıyor ve buna çabalıyorsa mutlu bir ilişkiniz olacak demektir.

9.Heyecanlanıyor musunuz?: Heyecan, bir ilişkinin olamazsa olmazıdır. Onun yanındayken eğer heyecanlanıyor ve kalbiniz hızlı çarpıyorsa ilişkinizde en değerli şeyi yakalamışsınız demektir.

10.Yanındayken rahat mısınız?: Onun yanındayken kendinizi rahatsız hissetmiyor ve stresten uzaklaşıyorsanız, gerçek aşkınızın yanınızdasınız demektir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17