Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 10 işaret Haberi - yenikadin.com
8.08.2019 08:40

Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 10 işaret

Sevgilinizin sizin için ideal eş olup olmadığını ve yaşadığınız ilişkide gerçek aşkı bulup bulmadığınızı merak ediyorsanız, gerçek aşkın işaretlerini ilişkinizde aramalısınız.

Haber: Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 10 işaret

Gerçek aşkın işaretleri ile ilişkinizi kıyaslayarak hayatınızın aşkını mı buldunuz, yoksa ilişkinizin bir zaman kaybı mı, anlayabilirsiniz.

GERÇEK AŞKIN 10 İŞARETİ

1.Özgürce konuşabilmeniz: Sevgilinizle her şeyi rahat ve açık şekilde konuşabilmelisiniz. Bunu yapabiliyorsanız ilişkiniz sağlam bir zemin üzerine kurulu demektir.

2.Sorunlarınızı paylaşması: Sorunsuz bir ilişki yok. Yaşadığınız sorunları onunla paylaşabilmeli, ilişkinizin tıkanan yollarını açabilmelisiniz. Bunu yapabiliyorsanız aşamayacağını sorun demektir.

3.Sözünü tutuyor mu?: Sevgilinize güvenebilmeniz için onun verdiği sözleri tutuyor olması gerekir. Eğer bunu yapıyorsa ona güvenebilir, ilişkiniz ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.

4.Sizi sevdiği insanlara tanıtması: Onun size değer verdiğini anlamanız için sizi ailesiyle ve yakın arkadaşları ile tanıştırması gerekir. Eğer bunu yapmışsa artık ilişkinizi rayına oturmuş demektir.

5.Size öncelik vermesi: Sevgilinizin her konuda siz olmalı ve daime sizi el üstünde tutmalıdır. Bu davranışı otomatik olarak gösteremeyen bir sevgiliniz varsa size yeterince değer vermiyor demektir.

6.Sizi değiştirmeye çalışmaması: Sevgiliniz sizi siz olduğunuz için sevmeli ve sizin karakteristik özelliklerinize müdahale etmemeli. Eğer sevgiliniz buna dikkat ediyorsa size saygısı var demektir.

7.Daima yanınızda mı?: Sorunlarla karşılaştığınızda, çıkmaza girdiğinizde yanınızda olan ilk kişi sevgilinizse sizi düşünüyor demektir. Bu da ilişkinizi ilerletebileceğiniz anlamına geliyor.

8.Mutlu olmanız için çabalıyor mu?: Sevgilinizin çok büyük imkanları olmayabilir. Ama elinde olan imkanları sizin mutlu olmanı için kullanıyor ve buna çabalıyorsa mutlu bir ilişkiniz olacak demektir.

9.Heyecanlanıyor musunuz?: Heyecan, bir ilişkinin olamazsa olmazıdır. Onun yanındayken eğer heyecanlanıyor ve kalbiniz hızlı çarpıyorsa ilişkinizde en değerli şeyi yakalamışsınız demektir.

10.Yanındayken rahat mısınız?: Onun yanındayken kendinizi rahatsız hissetmiyor ve stresten uzaklaşıyorsanız, gerçek aşkınızın yanınızdasınız demektir.



Yeni Yenikadın Haberleri

  • Kışın sağlık deposu 5 besini ile 5 sağlıklı tarifKışın sağlık deposu 5 besini ile 5 sağlıklı tarif

    Beslenme ve Diyet Uzmanı Melike Şeyma Deniz bağışıklığımızı güçlendirmek için kış aylarında sofralarımızdan eksik etmememiz gereken sağlık deposu 5 yiyeceği anlattı, önemli uyarılar ve önerilerde bulundu, besleyici tarifler verdi.

  • Pandemide bebeğinizi emzirmenin 10 kuralı!Pandemide bebeğinizi emzirmenin 10 kuralı!

    Her geçen gün daha fazla kişide görülen Covid-19 enfeksiyonunun yüksek bulaş riski özellikle hamileleri ve emziren anneleri bir başka endişelendiriyor.