Gelin Damat İçin Estetik, Çeyiz Kadar Önemli Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Gelin Damat İçin Estetik, Çeyiz Kadar Önemli

Düğününde daha güzel görünmek isteyen gelin ve damat adayları, hayatlarının en özel gününe kendilerini işinin ehli ellere teslim ederek hazırlanıyor.

Haber: Gelin Damat İçin Estetik, Çeyiz Kadar Önemli

Medikal estetik hekim doktor Biran Ekici,''Gelin ve Damat nikah tarihine aylar, haftalar, hatta günler kala bizlere gelerek birbirinden farklı estetik uygulamaları talep ederek düğüne hazırlanıyorlar.

Evlilik günü herkes olmadığı kadar güzel görünmek ister. Bu özel ve mutlu güne kadın ve erkekler sadece şık bir gelinlik ve smokinle değil, daha güzel görünerek de hazırlanır. Medikal estetik hekim doktor Biran Ekici, ''Evlilik hazırlığı yapan ve yoğun tempo stres altında kalan çiftler görünümlerinin daha bakımlı ve canlı durması için estetik yaptırıyorlar. Talepler arasında özellikle yüz bölgesinde, göz çevresinde bir matlık, kırışıklıklardan kaynaklı estetik talepleri alıyoruz. Ayrıca evlenecek çiftler için en büyük sorun strese bağlı el terlemeleri. Biz buna da çözüm bularak mutluluğa atılacak adımlarda stresin oluşturduğu unsurları ortadan kaldırıyoruz.''

GELİNLİK DAMATLIK KİLOLARDAN DOLAYI BAŞA BELA

Evlenecek çiftlerde başa bela bir konunu da kilo problemi olduğuna değinen doktor Ekici, ''Kimi çiftlerde bölgesel kilo problemleri nedeniyle gelinlik ve damatlığın giyilmesinde büyük sorunlar çıkıyor. Biz bu çiftlere düğünlerine kadar sabırlı ve sakin olmalarını söyleyerek çözüm önerileri sunuyoruz. Gelin damat adaylarını düğüne hazır bir şekilde getiriyoruz..''dedi

13.6.2018 11:35 [10943937]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.