Game of Thrones'un Kadın Kahramanlarının Etkileyici Saçları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
4.05.2019 13:25

Game of Thrones'un Kadın Kahramanlarının Etkileyici Saçları

Her bölümü izlenme rekorları kıran "Game of Thrones" kadın kahramanlarının saç şekilleri ile trendlere yön veriyor.

Haber: Game of Thrones'un Kadın Kahramanlarının Etkileyici Saçları

İşte Arya Stark'tan Sansa Stark'a, Cersei Lannister'dan Daenerys Targaryen'a kadar Game of Thrones'un kadın kahramanlarının en etkileyici saçları...

1 - CERSEİ LANNİSTER

Kimi zaman örgülerle kimi zaman burgulu saçlarıyla ekrana yansıyan Cersei Lannister, kızıl saçlarıyla güçlü kadın profili çiziyor.

2 - DAENERYS TARGARYEN

Dizideki rolüne uygun şekilde göz alıcı ve etkielyici saç şekillerine sahip olan Daenery Targaryen, 1. sezondan itibaren görmeye alışık olduğumuz örgülü saçları ile dizinin en önemli simgelerinden biri oldu.

3 - SANSA STARK

TV ekranlarının en güzel kızıl saç modellerine sahip olduğu söylenen Sansa Stark, incilerle süslü, altın iplikli ve burgulu saçları ile karakterini başarıyla canlandırıyor.

4 - MELİSANDRE

Dizide Kızıl Rahibe olarak tanınan Melisandre, iki yandan burgulu yapılmış saçları ile karmaşık ve büyülü rolüyle bütünleşiyor.

5 - MARGAERY TYRELL

7. sezonda diziye veda eden Margaery Tyrell, düğün günü sahnesindeki burgulu saçları ile hafızalara kazındı.

6 - MİSSANDEİ

Bilge duruşuyla dizinin en sofistik karakterlerinden biri olan Missandei, doğal saçları ile dizi karakterleri içinde farklı bir portre çiziyor.

7 - ARYA STARK

Game of Thrones'un gizli kahramanlarından olan Arya Stark 8. sezon 3. bölümdene kadar güçlü bir karakter olduğunu Night King'i öldürerek gösterdi. Saçlarıyla da genç kızların saç şekillerine yön veren Arya Stark yeni bölümlerde daha da güçlü bir konuma gelecek gibi.Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.