Fransız kadınların güzellik sırları Haberi - yenikadin.com
20.07.2019 08:33

Fransız kadınların güzellik sırları

Fransız kadınlarının şıklığına ve zarafetine sahip olmak istiyorsanız, hayatınızda küçük değişiklikler yapmak ya da doğru yaptığınız bazı şeyleri daha fazla yapmanız gerekecek.

Haber: Fransız kadınların güzellik sırları

Fransız kadınlarının asil görüntüsünün altında yatan sırları merak ediyor musunuz? Beslenmeden giyinmeye, makyajdan egzersizlere kadar bir dizi kurala dikkat ederek siz de aynı etkiye sahip olabilirsiniz.

YEDİKLERİNİN ÖLÇÜSÜNÜ BİLİYORLAR

Fransız kadınları, doğal ve ölçülü besleniyorlar. Tükettikleri gıdaların besin değerlerini bilen Fransız kadınları, aşırı tüketim yerine az ve öz şekilde besleniyorlar. Tükettikleri besinlerin de kaliteli olmasına dikkat ediyorlar.


YEMEĞİ SADECE YEMEK OLARAK GÖRMEZLER

Fransız kadınları, yemeği sadece doymak için değil yemekten lezzet almak için tüketir. Kendi tarzına göre oluşturduğu menüyü afiyetle yiyen Fransız kadınları, yemeği atıştırma ya da geçiştirme olarak değil ayrı bir faaliyet olarak ele alır ve yemeğin tadını çıkarır.

YÜRÜMEKTEN VAZGEÇMEZLER

Fransız kadınlarının egzersiz alışkanlığı daha çok yürümek üzerine kuruludur. Uzun parkurlar, merdivenler ve yürüyüş gerektiren faaliyetler onlar için ideal aktivite seçenekleridir.

TARTIYI TAKINTI YAPMIYORLAR

Fransız kadınları için fermuar testi tartıya göre daha işlevsel bir ölçü aracıdır. Tartının gösterdiği rakama değil kıyafetlerin içine girip girmediklerine bakarlar.

PORSİYONLARINI TASARLARLAR

Fransız kadınları, öğünlerinde porsiyonlarını ölçülü şekilde hazırlarlar. Kaliteli ve besleyici şekilde oluşturdukları porsiyonlarına gereksiz gıdaları eklemezler. Bir şişe değil bir bardak, bir paket değil bir parça şeklinde porsiyonlarını ölçülü şekilde tasarlarlar.

OLMAZSA OLMAZLARI: YÜZ MASKESİ

Klasik yöntemlerden vazgeçmeyen Fransız kadınları, yüz maskelerini sık sık tercih ederler. Doğal yüz maskeleri için her zaman biraz vakitleri olan Fransız kadınları, cilt, yüz ve saç maskeleri ile ciltlerini canlı tutarlar.

MAKYAJI ABARTMIYORLAR

Fransız kadınları, ciltlerini yoğun makyajla kapatmak yerine ciltlerini sağlıklı tutarak dengeli bir görünümü elde etmeye çalışıyorlar. Pembe yanaklar, sağlıklı bir cilt ve uzun kirpikler onlar için ideal görünüm unsurlarıdır.

DOĞAL SAÇLAR

Fransız kadınları, saçlarını şekilden şekle sokmazlar. Saçlarıma bakım yaparlar ve doğal halde bırakırlar.