Falcao'nun eşi Instagram'da neler paylaşıyor? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.08.2019 11:10

Falcao'nun eşi Instagram'da neler paylaşıyor?

Radamel Falcao'nun eşi Lorelei Taron'ın Instagram paylaşımları mercek altında. Futbolu ile herkesi kendisine hayran bırakan Falcao, eşinin paylaşımlarıyla da gündemde yer alıyor.

Haber: Falcao'nun eşi Instagram'da neler paylaşıyor?

Galatasaray'ın transfer gündeminde 1. sırada olan Ramael Falcao, sadece kendisiyle değil eşiyle de ülkemizin gündeminde yer alıyor. Falcao'nun eşi Lorelei Taron, Instagram'da yaptığı paylaşımlarla daha şimdiden Galatasaray taraftarının gözdesi oldu.

UYUMLU BİR İKİLİ GÖRÜNÜMÜ SERGİLİYORLAR

2007'de evlenen Ramael Falcao veLorelei Taron, sosyal hayatta olduğu gibi sosyal medyada da uyumlu bir çift görünümü sergiliyor. Dominique García Taron ve Desirée García Taron adında iki çocuğu olan çift, mutlu aile görünümleri ile Instagram'da dikkatleri çekiyorlar.

İşte Lorelei Taron'ın öne çıkan paylaşımları:

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 13-19 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.