Fahriye Evcen'den anneliği tarif eden paylaşım! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.09.2019 11:23

Fahriye Evcen'den anneliği tarif eden paylaşım!

Fahriye Evcen sosyal medya hesabından annelik duygusunu tarif eden duygusal bir paylaşım yaptı.

Haber: Fahriye Evcen'den anneliği tarif eden paylaşım!

Bebeğinin elinin yakasından olduğu fotoğrafa duygusal bir mesaj yazarak sosyal medyada paylaşan Fahriye Evcen, görenleri duygulandırdı.

"YAKAYA SIMSIKI TUTUNAN O EL"

Kişisel sosyal medya hesabından bebeği ile beraber olduğu fotoğrafı paylaşan Fahriye Evcen, paylaşımına "Yakaya sımsıkı tutunan o el… Bilen bilir verdiği huzuru; kelimelerle anlatılmaz." notunu ekledi.Yeni Magazin Haberleri

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.

 • Kozmetik çekmecelerinde detoks zamanıKozmetik çekmecelerinde detoks zamanı

  Kıyafetlerde yaptığımız bahar temizliğini, kozmetik için de yapmak lazım. Alış-veriş yaparken, heves edip aldığımız bir sürü kremler, makyaj malzemeleri... Peki hangilerini kullanıyorsunuz, hangileri işe yarar, hangileri çöpe gitmeli. Gelin bu hafta bu işi de halledelim.