Ezgi Sertel: Reklam arasında bebeğimi düşürdüm Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
9.09.2019 16:16

Ezgi Sertel: Reklam arasında bebeğimi düşürdüm

Şimdi ikiz bebeklerine hamile olan Ezgi Sertel, geçmişte yaşadığı üzücü bir olayı anlattı. Sertel programı sunarken reklam arasında 7 haftalık bebeğini düşürdüğünü itiraf etti.

Haber: Ezgi Sertel: Reklam arasında bebeğimi düşürdüm

Oyuncu Ozan Çobanoğlu ile evli olan Ezgi Sertel, 2. Sayfa programında geçmiş yaşamında iki kez düşük yaptığını söyledi. Sertel önceki yıl program yaparken 7 haftalık bebeğini reklam arasında düşürerek kaybettiğini söyledi.

"REKLAM ARASINDA BEBEĞİMİ DÜŞÜRDÜM"

Hamileliği hakkında açıklamalarda bulunan Ezgi Sertel, önceki yıl bebeğini kaybettiğini ifade etti. Sertel "İkinci bebeğimdi ve 7 haftalıktı. O zamanlar program yapıyordum. Her şey de yolundaydı. Birden ağrı girdi ve reklam arasında bebeğimi düşürdüm. Ağlayamadım, tepki de veremedim. Hatta etrafımdaki insanları ben yatıştırdım. Kimse anlayamadı ne olduğunu. Canlı yayın başladı konuklar kendi arasında sürdürdü biraz, sonra ben geri dönüp kapanışı yapıp hastaneye gittim" sözleri ile yaşadıklarını ifade etti.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.