Evlilik Yıldönümü Hediyesi ile Bu Özel Günü Taçlandırın! Haberi - yenikadin.com
1.03.2021 16:46

Evlilik Yıldönümü Hediyesi ile Bu Özel Günü Taçlandırın!

Romantik bir yıl dönümüne yakışacak en güzel şey, özenle seçilmiş bir evlilik yıldönümü hediyesidir. Eşimiz için hazırladığınız şık bir akşam yemeğinde ona özenle hazırlanmış bir hediye armağan ederek ana büyü katabilir ve günü taçlandırabiliriz.

Haber: Evlilik Yıldönümü Hediyesi ile Bu Özel Günü Taçlandırın!

Evlilik yıldönümü hediyesi seçerken birçok farklı tarzda hediye seçeneği ile karşılaşabiliriz. Fakat bu hediye seçeneklerinin çoğu yapmacık bir romantizm üzerine tasarlanmış hediyelerden oluşmakta. Dolayısıyla hediye seçerken bu tip hediyeler yerine romantik fakat daha samimi ve işlevsel hediyelerden yana seçim yapmalıyız.

Muhiku'nun evlilik yıldönümü hediyesi seçenekleri samimiyetle ve özenle hazırlanmış romantik hediyelerden oluşuyor. Kaliteli, şık ve romantik detayların bir araya getirilmesiyle tasarlanan hediye kutuları görünüşleriyle dahi insanı etkisi altına alıyor. Dolayısıyla klişe romantik hediye seçeneklerinden ziyada Muhiku'nun evlilik yıldönümü hediyesi seçeneklerinden faydalanabilir ve eşimize sıra dışı bir sürpriz yapabiliriz.

Muhiku'nun yıldönümü hediye seçenekleri içerisinde çeşitli konseptlerle hazırlanan pek çok hediye kutusu seçeneği mevcut. Muhiku; eşimizin evde keyifle vakit geçirmesini sağlayacak deneyimlerin, iş hayatını kolaylaştıracak detayların, çalışma ortamına hava katacak aksesuarların, en romantik tasarımların bir araya gelmesi ile sıra dışı hediye seçenekleri oluşturuyor.

Eşimizle yeni şeyler keşfedebileceğimiz bu hediye kutusu seçenekleri bir buket gülden, pahalı bir kolyeden, bir saatten ya da bilindik diğer hediye seçeneklerinden daha kalıcı olacak ve çok daha büyük etkiler yaratacak. Hediye kutusunun içerisine ekleyeceğimiz romantik bir not ise hediyemize anlam ve değer katacak.

Erkeğe Hediye Seçmenin En Keyifli Yolu Muhiku!

Erkekler de kadınlar kadar hediyeleşmeye önem verir. Nasıl ki bir kadını mutlu etmek için özenle hazırlanmış küçücük bir hediye yeterli olacaksa bir erkeği mutlu etmek için de yeterli olacaktır. Fakat erkeğe hediye seçeneklerinin kısıtlı olduğu hediye dünyası içerisinde böyle bir seçim yapmak oldukça zor.

Muhiku ise erkeğe özel hazırladığı hediye seçenekleri ile bizi büyük bir zorluktan kurtarıyor. Muhiku ile erkeğe hediye seçmek stres olmaktan çıkıp keyifli bir aktiviteye dönüşüyor. Hatta insanın o hediye seçeneklerinden birini de kendine alası geliyor! Peki, Muhiku'nun erkeğe hediye seçenekleri içerisinde neler var? Açıkça söylemeliyiz ki bir erkeği mutlu edebilecek pek çok kullanışlı ürün var. Öyle ki bu hediye seçenekleri onların hem günlük rutinlerinde kullanabilecekleri parçalardan hem de hayatlarında keyif katacak lezzetlerden oluşuyor. Özellikle seçtiğimiz birkaç hediye seçeneği göz alıcı detaylara ve her özel güne uyum sağlayabilecek bir özelliğe sahip.

Erkeğe Tebrik Hediye Kutusu

Muhiku'nun erkeğe hediye seçenekleri içerisinde ilk göze çarpan hediyelerden biri Erkeğe Tebrik Hediye Kutusu. Göz alıcı şıklıktaki detaylarla süslenen bu hediye kutusu bir erkeğin hem günlük rutinlerinde hem de iş hayatında kullanabileceği parçalardan oluşuyor. Erkeğe Tebrik Hediye Kutusu'nun içerisinde bulunan hediyelikler ise şu şekilde;

• Colombia Huila Filtre Kahve

• Siyah Termoderi Ajanda

• Siyah Roller Kalem – Özel Kutusunda

• Siyah Seramik Kupa

• Pomellos Keep in Touch Kolonya

• Yade Kahveli Aromaterapi Mum

Bizim için değerli olan tüm erkeklere armağan edebileceğimiz bu hediye kutusu; onlara keyif dolu bir kahve molası, keyifli bir çalışma ortamı ve müthiş kokular vadediyor.

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu, Muhiku'nun erkeğe hediye kutusu seçenekleri içerisinde en renkli detaylara sahip hediye kutularından bir tanesi. İçerisinde ömür boyu saklanacak hatıralara yer veren bu hediye kutusu, sevdiklerimize yeni lezzetler keşfetme fırsatı da veriyor. Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu'nun içeriği ise şu şekilde;

• Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyası

• %100 Arabica Brasil Bella Kahvesi

• My Bottle Siyah Kılıflı Cam Matara

• Godiva Sütlü Çikolatalı Napoliten Cello Naps

• Siyah Seramik Kupa

• Kahveli Aromaterapi Mum

• One Two Sock Özel Tasarım Çorap

• Ürünlerle İlgili Bilgi Kartları

• Hediye Notu Kartı

Hediye notu kartına yazacağımız minik bir not ile erkek kardeşimize, kuzenimize ya da dostlarımıza keyifli ve anlamlı bir hediye deneyimi yaşatabiliriz.

Muhiku ile Sevdiklerinizi Şaşırtın!

Sevdiklerimizi şaşırtmanın en keyifli yolu Muhiku! Muhiku hazırladığı şık, renkli, eğlenceli ve bir o kadar da lezzet dolu hediye kutuları ile sevdiklerimize aynı anda birden fazla hediye sunmamızı sağlıyor.

Muhiku'nun hediye kutusu seçeneklerinin içerisinde neler var neler! Birbirinden lezzetli çikolata çeşitleri mi dersiniz, birbirinden aromatik kahveler mi dersiniz, birbirinden şık ve renkli hediyelikler mi dersiniz… Bu dopdolu içerik sevdiklerimize daha önce yaşanmamış bir hediye deneyimi yaşatıyor. Hediye kavramına sıra dışı bir bakış açısı getiren Muhiku en yakınımızdaki sevdiklerimizden tutun da bizden kilometrelerce uzaklıkta yaşayan sevdiklerimize kadar mutluluk dağıtmamıza imkan veriyor. Şaşırtırken mutlu eden hediye kutusu seçenekleri sevdiklerimizin en özel günlerinde yaşadıkları mutluluğa mutluluk katıyor.

Muhiku'nun hediye kutusu seçenekleri ile sevdiklerimize sıra dışı doğum günü sürprizi, Sevgililer Günü sürprizi, yılbaşı sürprizi ve aklına gelebilecek daha pek çok sürpriz yapabiliriz. Özel günlerin yanı sıra onların başarılarını ve yeni işlerini tebrik & kutlama konseptli hediye kutuları ile kutlayabiliriz. Kısacası Muhiku ile sevdiklerimize kucak dolsusu bir mutluluk armağan edebiliriz.Yeni Yenikadın Haberleri

 • İlişkilerdeki kıskançlık sevgiye bağlanmamalıİlişkilerdeki kıskançlık sevgiye bağlanmamalı

  Bir ilişkide en temel unsur güven olarak görülürken; kıskançlığın sevgiyle bağdaştırılması sık yapılan bir hata olarak kabul ediliyor. Uzmanlar, kıskançlıkların güvensizliğe, çarpık ilişkiler yaşayan çevreye ve çocukken şahit olunan olaylara bağlanabileceğini fakat sevgiyle bağdaştırılmaması gerektiğini vurguluyor.

 • Sahura kalkmadan oruç tutanlar dikkat! Çok uzun süre aç kalınca bakın vücudumuzda neler oluyor?Sahura kalkmadan oruç tutanlar dikkat! Çok uzun süre aç kalınca bakın vücudumuzda neler oluyor?

  Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci, Haberler.com'un Youtube kanalına konuk oldu. Ramazan'da sağlıklı beslenmeyle ilgi ipuçları veren Keçeci, özellikle sahura kalkmanın önemine dikkat çekti.

 • 3 - 9 Mayıs haftalık burç yorumları3 - 9 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 3 - 9 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

 • Hamur işi ve tatlı isteği depresyon habercisi olabilirHamur işi ve tatlı isteği depresyon habercisi olabilir

  Mevsimsel depresyonun depresyonun bir türü olduğunu belirten uzmanlar, kadınlarda erkeklere oranla daha fazla görüldüğüne dikkat çekiyor. Mevsimsel depresyonun en yaygın belirtilerinin artmış uyku ihtiyacı ile gündüz ağırlık hissi, yorgunluk, halsizlik, baş ağrısı veya başka fiziksel sorunlar, odaklanma ve düşünceyi toparlamakla ilgili sorunlar olduğu kaydediliyor.

 • Ara kanama şikayeti olan kadınlar dikkat! Uzman isim "Muayene şart" diyorAra kanama şikayeti olan kadınlar dikkat! Uzman isim "Muayene şart" diyor

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe Duman, Haberler.com Haber Merkezi'nin Youtube yayınına konuk oldu. Op. Dr. Duman, kadınların gündelik hayatta sıklıkla karşılaştıkları ve akıllarda soru işaretleri yaratan soruları yanıtladı.