Evlilik trendi: Cruise gemide düğün Haberi - yenikadin.com
17.07.2019 12:38

Evlilik trendi: Cruise gemide düğün

Modayı bir yaşam biçimi olarak benimsiyor ve her an trendleri takip ediyorsanız, hayatınızın her adımında trendleri takip etmeli ve onlara ayak uydurmalısınız. Düğününüzde bile.

Haber: Evlilik trendi: Cruise gemide düğün

Hayatınızın en mutlu gününde unutulmaz bir düğün konsepti düşünüyor ama bir türlü karar veremiyorsanız yeni evlilik trendi, cruise gemi düğününü tercih edebilirsiniz. Maviliklerin kucağında yapacağınız düğün, hem siz hem de misafirleriniz için unutulmaz olacak.

DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ KADAR ZOR DEĞİL

Kulağa çılgınca bir fikir gibi gelebilir ama cruise gemi düğünü oldukça kolay bir prosedüre sahiptir. Öncelikle rotanızı belirlemelisiniz. Ege, Akdeniz ya da İskandinavya'nın mavilikleri. Rotanızı belirledikten sonra diğer adıma geçebilirsiniz.

Mevsim olarak da yemyeşil bahar ya da romantik sonbaharı tercih edebilirken sıcak yaz ayarlında da bu tercihi yapabilirsiniz. Bu noktadan sonra profesyonellerle iletişime geçerek konseptinizi hayata geçirebilirsiniz.

HAYALİNİZDEKİ DÜĞÜN

Cruise gemi düğününde güverteye ayak bastığınızda "işte hayalimdeki düğün" dediğiniz manzara ile karşılaşacaksınız. Maviliklerin ortasında sizin için hazırlanan pasta, kokteyller, süslemeler ve özel aktiviteler düğününüzü unutulmaz bir anıya dönüştürecek.

Özel olarak kurgulanmış salonda eğlenceli anlar yaşayacağınız konseptte, çekileceğiniz fotoğrafları evinizin en özel köşesine asarak bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

DÜĞÜN VE BALAYI BİR ARADA

Cruise gemi düğün organizasyonunun size sağladığı en büyük ayrıcalık düğünü ve balayı aynı anda yapabilme imkanıdır. Normal düğün temposunda birçok şeyi düşünmeli ve kurgulamalısınız. Ancak cruise gemi düğününde her şey en özel haliyle elinizin altında olacak.

Lüks gemide bulunan SPA, dinlenme alanları, havuz, müzik seçenekleri ve sosyal aktivite alternatifleri ile düğününüzü bir tatile dönüştürebilirsiniz.

KONSEPTİ TAMAMLAYIN

Düğünü ve balayını cruise gemide yapmaya karar verdiyseniz nikahı da gemide yapmayı düşünebilirsiniz. Nikahı da gemide kıymak düğün konseptini tamamlayacaktır.

Cruise gemi düğünü için farklı rotalar belirleyebilirsiniz. En çok tercih edilen cruise gemi düğünü rotaları:

Akdeniz

Karayipler ve Adriyatik kıyıları

Baltık Başkentleri

Norveç fiyortları