Evlerin Küçük Devleriyle Dertsiz Hayat Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Evlerin Küçük Devleriyle Dertsiz Hayat

Tüm evi kendi kendine tertemiz yapan akıllı süpürgelerden, keyifli sohbetlere eşlik eden kahve makinelerine kadar çeşit çeşit ürün Hepsiburada üzerinden müşterilere sunuluyor.

Haber: Evlerin Küçük Devleriyle Dertsiz Hayat

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte elektrikli ev ve mutfak aletleri kullanıcılarının hayatını daha da kolaylaştırıyor.

14 milyon ürün çeşidiyle müşterilerinin her ihtiyacına cevap veren Hepsiburada, elektrikli ev ve mutfak aletleri kategorisindeki ürün çeşitliliği ve avantajlı fiyatlarıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Ütüden, süpürgeye, meyve sıkacağından tost makinesine kadar birçok ürünü müşterilerinin beğenisine sunan Hepsiburada, elektrikli ev ve mutfak aletlerini evlerin küçük kahramanları ilan ediyor.

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİNE TALEP %53 ARTTI

Elektrikli ev ve mutfak aletleri kategorisinin trend verilerini inceleyen Hepsiburada, Ocak-Haziran 2018'de geçen yılın aynı dönemine göre bu ürün grubuna olan talepte %53 artış yaşandığını duyurdu.

Erkeklerin kadınlardan 3 kat fazla alışveriş yaptığını belirten Hepsiburada, en fazla alışveriş yapan yaş grubunun 36-45 yaş arası olduğunu açıkladı. İstanbul, Ankara ve İzmir'in ardından en çok alışveriş yapan iller sırasıyla Bursa, Kocaeli, Antalya, Konya, Muğla, Balıkesir, Tekirdağ oldu. Kategoriden en fazla tercih edilen ürünler ise elektrikli süpürge, buharlı ütü ve blenderlar oldu.

YORULMADAN İŞLERİM BİTSİN DİYENLERE

Yaz aylarında gittikçe zorlaşan ütü işini kolaylaştırmak ve pratik hale isteyenlere buhar kazanlı ütü seçeneklerini öneren Hepsiburada, geniş ürün yelpazesi ve karşılaştırma imkanıyla seçim yapmayı kolaylaştırıyor. Başında durmaya gerek kalmaksızın kendi kendine tüm evi süpüren akıllı robot süpürgeler ise evleri zahmetsizce tertemiz yapıyor. Süpürge kategorisinde yer alan toz torbalı, torbasız, sulu, dikey, robot, buharlı ve şarjlı süpürge seçenekleri her ihtiyaca ve kullanım alışkanlığına cevap veriyor. Akıllı pişirici kategorisinde yer alan tencereler ise yanma ve taşma derdi olmadan, sürekli kontrol etmeye gerek kalmadan yemeklerin kendi kendine pratik bir şekilde pişmesini sağlıyor.

13.7.2018 10:53 [11044440]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Riskli Bir Gündeyiz
  Riskli Bir Gündeyiz

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün sert bir açıda duran Mars-Uranüs ani gelişmelere, kimi zaman kopmalara ve kaza yaratabilecek potansiyellere işaret etmekte.

  53 dakika önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 9/ Çakmaktaşı Esneklik göstermeye bakalım.

  53 dakika önce..
 • Evinizde Bu Çiçekten Varsa Dikkat! Durduğu Yerde...
  Evinizde Bu Çiçekten Varsa Dikkat! Durduğu Yerde...

  Görünümü ile insanı etkileyen dua çiçeği, Marantaceae (Duaçiçeğigiller) ailesinin Maranta cinsinden bir türüdür. Dua çiçeği insana verdiği muhteşem his ve ferahlık ile bilinir. Bizde sizin için dua çiçeği hakkında bakım ve yetiştirme üzerine bilgiler paylaştık. Peki dua çiçeği nedir? Dua çiçeği çeşitleri nelerdir? Dua çiçeğinin bakımı nasıl olmalıdır?

  53 dakika önce..
 • Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?
  Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?

  Son yıllarda trend olan ve uzun süre kullanılabilen kalıcı ojeler oldukça pratik ve kullanışlı olduğu için tercih ediliyor. Özellikle yaz aylarında tercih edilen kalıcı ojeler, profesyonel ekipmanlar tarafından uygulansa da, çıkarırken aynı durum söz konusu olmayabiliyor. Peki kalıcı oje nedir? Kalıcı oje nasıl çıkar? İşte detaylar...

  1 saat önce..
 • Can Gox Performans Sokağı'nda
  Can Gox Performans Sokağı'nda

  Türkiye’nin ilk sokak sahnesi Performans Sokağı 22 Eylül akşamı Can Gox’u ağırlıyor.

  1 saat önce..