Evlenilmesi Sakıncalı 5 Erkek Tipi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
11.04.2019 12:30

Evlenilmesi Sakıncalı 5 Erkek Tipi

Evlilik için uygun olmayan erkek tipleri, belirli karakteristik özellikleri yansıtırlar. Bu özellikler genel olarak 5 başlık altında toplanabilir.

Haber: Evlenilmesi Sakıncalı 5 Erkek Tipi

Hayatınızın kararını vermenin eşiğine geldiyseniz, evlilik için sakıncalı davranışları gösteren erkeklerin karakteristik özelliklerinini göz önünde bulundurarak kararınızı netleştirebilirsiniz.

1. BENCİL ERKEKLER

Hayatı sadece kendisi için yaşayan bencil erkekler, keyfi ve bireysel hareket ederler.Hayatlarının odak noktalarında kendileri vardır ve ilk çatışma anında sizi yalnız bırakır.

2. EVLİLİK KAVRAMINI BENİMSEMEYEN ERKEKLER

Partnerinizin evliliğe karşı bakışını anlamaya çalışın. Eğer evlilik kelimesi geçtiğinde konuyu değiştiriyor ya da bu konudan olumsuz şekilde bahsediyorsa büyük bir eksi puan yazın.

3.KARİYERİNİ TERCİH EDEN ERKEKLER

Kadınlar güçlü ve başarılı erkek isterler. Ancak erkeklerin bu isteğinin kadınlarının önüne geçmemesi gerekir. Eğer erkek için kariyer partnerinden daha değerliyse bu erkek, evlilik için yanlış seçenektir.

4.EĞLENCEYE FAZLA ÖNEM VEREN ERKEK

Evlenilmesi sakıncalı erkek tiplerinden biri de eğlenceye fazla önem veren erkektir. Bu tip erkekler olgunluktan uzak, sizi devamlı farklı şeylerin peşinde sürükleyecek erkeklerdir.

5.EVLİLİK İÇİN HAMLE YAPMAYAN ERKEK

Evlilik planları iyice konuşulduğu dönemde bile evliliği kendisi için gündem yapmayan erkek, evlilik için sakıncalıdır.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.