Evlenilmesi Sakıncalı 5 Erkek Tipi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
11.04.2019 12:30

Evlenilmesi Sakıncalı 5 Erkek Tipi

Evlilik için uygun olmayan erkek tipleri, belirli karakteristik özellikleri yansıtırlar. Bu özellikler genel olarak 5 başlık altında toplanabilir.

Haber: Evlenilmesi Sakıncalı 5 Erkek Tipi

Hayatınızın kararını vermenin eşiğine geldiyseniz, evlilik için sakıncalı davranışları gösteren erkeklerin karakteristik özelliklerinini göz önünde bulundurarak kararınızı netleştirebilirsiniz.

1. BENCİL ERKEKLER

Hayatı sadece kendisi için yaşayan bencil erkekler, keyfi ve bireysel hareket ederler.Hayatlarının odak noktalarında kendileri vardır ve ilk çatışma anında sizi yalnız bırakır.

2. EVLİLİK KAVRAMINI BENİMSEMEYEN ERKEKLER

Partnerinizin evliliğe karşı bakışını anlamaya çalışın. Eğer evlilik kelimesi geçtiğinde konuyu değiştiriyor ya da bu konudan olumsuz şekilde bahsediyorsa büyük bir eksi puan yazın.

3.KARİYERİNİ TERCİH EDEN ERKEKLER

Kadınlar güçlü ve başarılı erkek isterler. Ancak erkeklerin bu isteğinin kadınlarının önüne geçmemesi gerekir. Eğer erkek için kariyer partnerinden daha değerliyse bu erkek, evlilik için yanlış seçenektir.

4.EĞLENCEYE FAZLA ÖNEM VEREN ERKEK

Evlenilmesi sakıncalı erkek tiplerinden biri de eğlenceye fazla önem veren erkektir. Bu tip erkekler olgunluktan uzak, sizi devamlı farklı şeylerin peşinde sürükleyecek erkeklerdir.

5.EVLİLİK İÇİN HAMLE YAPMAYAN ERKEK

Evlilik planları iyice konuşulduğu dönemde bile evliliği kendisi için gündem yapmayan erkek, evlilik için sakıncalıdır.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  58 dakika önce..
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52
 • Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler
  Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler

  Cildimiz bedenimizin dışarı açılan penceresidir. Durum böyle olunca hiçbirimiz penceremizi kirli göstermek istemeyiz. Cildin hem içten hem de dıştan temizliği bu yüzden oldukça önem teşkil eder.

  3.12.2019 14:56