Evinizin Enerjisini Yükselten Taşlar Haberi - yenikadin.com
30.01.2019 15:07

Evinizin Enerjisini Yükselten Taşlar

Evinizin giriş kapısından başlayarak, çalışma odası, mutfak, salon, yatak odası, banyo, çocuk odası ve oturma odasına uygun taşlar koyarak evinizin enerjisini yükseltebilirsiniz.

Haber: Evinizin Enerjisini Yükselten Taşlar

GİRİŞ: YEŞİM TAŞI

Bereketli ve şanslı bir hayata sahip olmak istiyorsanız bu durumda evinizin girişine yeşim taşı koymalısınız.

OTURMA ODASI: KEHRİBAR

Dinlenip huzur bulmak istediğiniz mekan olan oturma odası, kehribar ile ayaklarınızı uzatıp gevşeyeceğiniz bir ortama dönüşüyor. Kehribar taşının etkisinden daha fazla istifade etmek için kehribarı kanepenize yakın bir konuma koyabilirsiniz. Kehribar pozitif enerjisiyle ortamı arındırmaktadır. Aynı zamanda romantizm için de kehribar güçlü etkiye sahiptir.

MUTFAK: PEMBE KUVARS

Mutfakta hünerlerinizi özgürce sergilemek istiyorsanız pembe kuvarsı mutfağın baş köşesine koyun. Bu sayede yüksek enerjili ve sevgi dolu yemekler yapabilirsiniz.

BANYO: KUVARS

Şeffaf ve berrak görüntüsü ile banyoya uyum sağlayacak olan kuvarsa banyonuzda yer açın. Duru bir güzellik için banyonuzda enerji yayan kuvars aynı zamanda size kendinizi iyi hissettirecek.

ÇOCUK ODASI: OBSİDYEN

Çocukları kabuslardan, huzursuzluklardan ve korkularından koruyacak olan obsidyen, kötülükleri bir sünger gibi çekerek ortamın huzur dolmasını sağlayacak.

YATAK ODASI: AMETİST

Rahat ve huzurlu bir uyku için yastığınızın altına ametist taşı koyabilirsiniz. Mutluluk ve huzur saçan bir taş olan ametist, bulunduğu yeri sakin huzurlu, dengeli bir yer yapar, hayal gücünü besler.

ÇALIŞMA ODASI: SİTRİN

Zihinsel dayanıklılığı, odaklanmayı ve konsantrasyonu artıran sitrin, çalışma odanızdan maksimum oranda faydalanmanızı sağlayacak. Başarı taşı olarak bilinen sitrin, tam çalışma odanıza göre bir taş.Yeni Yenikadın Haberleri