Evinizde Bisiklet Figürlerine Yer Açın! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.05.2017 14:27

Evinizde Bisiklet Figürlerine Yer Açın!

Küçük değişikliklerle yaşam alanlarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Bisikletli dekorasyon fikirleri ile göz dolduracak değişikliği keşfedin.

Haber: Evinizde Bisiklet Figürlerine Yer Açın!

Ev dekorasyonun her geçen gün kendini yenileyen trendleri arasına son yıllarda bisiklet figürleri de eklendi. İç mekan dekorasyonunuzda bisiklet figürleri kullanarak evinize alışılmışın dışında farklı bir hava katabilirsiniz. Bisiklet tutkusu olanlara özel harika biblolar, saatler, mumluklar ve daha birçok eşya… Odalarınızdan banyolarınıza kadar birçok alanda değerlendirebileceğiniz bisiklet temalı dekoratif eşyalar ile evinizde görsel bir zarafet elde edebilirsiniz. İşte size ilham verebilecek bisikletin kullanıldığı farklı dekorasyon fikirleri…
Kaynak: Yenikadin
Yeni Yenikadın Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.