Ev işi yaptığı fotoğraflarıyla Michael herkesi güldürdü Haberi - yenikadin.com
31.08.2019 11:09

Ev işi yaptığı fotoğraflarıyla Michael herkesi güldürdü

Amerikalı genç sevgililer Michael ve Laine bir süredir birlikte yaşıyorlardı. Laine'nin yoğunluğu sebebiyle evin genel kontrolü Michael'e geçmişti.

Haber: Ev işi yaptığı fotoğraflarıyla Michael herkesi güldürdü

Fırsattan yararlanan ve sevgilisine ev temizliği yaptığı komik fotoğraflarını bri konsept belirleyip yollayan Michael oldukça eğlenceli görüntüler ortaya çıkmasını sağladı.

Facebook'ta bu fotoğrafları kendisi yayınlayan Michael, 'Fotoğrafları yayınlıyorum çok çok komik olduklarını düşünüyorum.' dedi.Yeni Yenikadın Haberleri

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

 • 5-11 Nisan haftalık burç yorumları5-11 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?