Ev dekorasyonunda doğal taş trendi Haberi - yenikadin.com
28.06.2019 10:01

Ev dekorasyonunda doğal taş trendi

Ev dekorasyonunda klasikle modernizmi bir araya getiren doğal taş dokunuşları, salonlarınız, mutfaklarınız ve evinizin her köşesini doğal alanlara dönüştürüyor.

Haber: Ev dekorasyonunda doğal taş trendi

Evinizde doğal esintiler istiyor ve yaşam mekanlarınıza özgün dokunuşlar yapmak istiyorsanız, doğal taş dekorasyonunu tercih edebilirsiniz. Eviniz için özel tasarımların yer aldığı seçenekler arasından seçim yaparak doğallığı evinize getirebilirsiniz.

SALONDA DOĞAL DOKUNUŞLAR

Evinizin salonunda doğal rüzgarlar estirmek ister misiniz? Koltuk takımı ile uyumlu bir duvar dekorasyonu için doğal taşları kullanabilirsiniz. Şömine detayı ya da zeminle entegre bir doğal taş dekorasyonu evinizi size özel yapacak detaylardandır.

GERÇEKÇİ VE DOĞAL BİR MUTFAK

Duvar kağıtlarının sahte görüntüsünden sıkıldıysanız doğal taşların gerçek dokusuna merhaba diyebilirsiniz. Mutfağınızda da doğal taşlarla yer açarak evinizin genelinde esen doğal rüzgarları mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

BENZERSİZ BİR YATAK ODASI

Yatak odası dekorasyonu genellikle belirli kalıplarla sınırlıdır. Ama siz bu kalıpları kıracak ve doğal taşlarla yatak odanızda özel bir ortam oluşturacaksınız.

FARKLI BİR BANYO İÇİN

Banyoların klasik tasarımlarının mecburi olduğunu kabul etmeyin. Doğal taşları banyolarınızda da kullanarak duş keyfinizi artırabilirsiniz.

DEKORASYONU TAMAMLAYIN

Doğal taş dekorasyonunu evinizin tümüne yaymak için her detayı düşünmelisiniz. Bunun için balkonlarınızı da bu konsepte uydurmalı ve balkonlarınıza da doğal taşlarla dekore etmelisiniz.