Eşinizin bir centilmen olduğunu gösteren 10 şey Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.08.2019 15:40

Eşinizin bir centilmen olduğunu gösteren 10 şey

Eşinizin bir centilmen olup olmadığını düşünüyorsanız onun davranışlarını mercek altına almalısınız. Belirli davranışları gösteriyorsa, bir centilmenle evlisiniz.

Haber: Eşinizin bir centilmen olduğunu gösteren 10 şey

Eşinizin size karşı davranışları onun bir centilmen olup olmadığını söylüyor. Sadece ona dikkatli şekilde gözlemlemeli ve davranışlarını mercek altına almalısınız.

CENTİLMEN BİR ERKEĞİN 10 ÖZELLİĞİ

1.Verdiği sözü tutar.

2.Dikkatini eşinin üzerine toplar.

3.Doğruları çarpıtmaz.

4.Yolunu ve koltuğunu eşine verir. Hesabı ödemeden önce eşinden onay alır.

5.Eşinin kapısını tutar.

6."Teşekkür ederim" ve "lütfen" demekten imtina etmez.

7.Herkes gelmeden yemeğe başlamaz.

8.Başkalarına karşı koruyucudur.

9.Eşiyle yaşadıklarını gizli tutar.

10.Herkese karşı kibar davranır.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'