Eşinizin Baba Olmaya Hazır Olduğuna Dair İşaretler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Eşinizin Baba Olmaya Hazır Olduğuna Dair İşaretler

Eşiniz baba olmak mı istiyor? Belki de size sinyalleri yolluyordur. İşte, eşinizin baba olmaya hazır olup olmadığına dair işaretler…

Haber: Eşinizin Baba Olmaya Hazır Olduğuna Dair İşaretler

Bebek sahibi olmak sorumluluk ve iki tarafın isteği ile alakalıdır. Genellikle belli aşamadan sonra erkekler baba olmak ister. Peki, baba olmak isteyen erkekler nasıl davranır? İşte, sorumuzun cevabı...

YAKINLARINIZ BEBEKLERİ ÇOK SEVİYORSA

Eğer eşiniz etrafınızdaki bebeklere daha fazla ilgi gösteriyor ve seviyorsa baba olmaya hazır olabilir. Çünkü onlarla zaman geçirmekten kaçınmıyor demektir.

YAŞININ İLERLEDİĞİNİ SÖYLEYİP DURUYORSA

Erkekler genellikle yaşı ilerlediğinde baba olmaya daha yatkın olurlar. Hatta bazı baba adayları eşine yaşının geldiğini söyleyerek işaret ederler. Böylece kafasındakini anlayabilirsiniz.

DAHA SAKİN BİR GELECEK PLANLAMAYA BAŞLADIYSA

Gezmek, eğlenmek gibi daha çok zaman ayırdığı ve gençliğin dinamiği olan planlar yerine daha çok evcimen ve sakin planlar yapmaya başladıysa planlarına bir çocuğu da dahil etmek istediği anlamına gelebilir. Geleceği çocuğa göre düzenliyor olabilir.

EV İÇİNDE DÜZENLEME YAPMAYA BAŞLADILARSA

Evi daha güvenli ve daha konforlu bir hale mi getirmek istiyor? Bunun sebebi bir çocuğa uygun bir evi düşlemesi olabilir. Çünkü yaşam alanı üzerindeki müdahaleler fikirlerimizi yansıtır.

GÖZÜ BEBEK KIYAFETLERİNE VE EŞYALARINA TAKILIYORSA

Artık çocukları daha fazla fark ediyor olabilir. Gelecek planları için nasıl olacağını hayalini kuruyor olabilir. Üstelik satın alıyor olması ciddi bir adımdır ve sorumluluğu simgeler.

14.05.2019 11:39 [12045688]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.