Erkeklerle nasıl konuşmak gerekir? Haberi - yenikadin.com
21.08.2019 12:37

Erkeklerle nasıl konuşmak gerekir?

Kadınları anlamanın zor olduğu söylenir. Erkekleri anlamak da o kadar basit değildir. O yüzden erkeklerle konuşurken biraz dikkatli olmalı, yanlış anlamalara yol açılmamalıdır.

Haber: Erkeklerle nasıl konuşmak gerekir?

Erkeklerin basit ve sade olduğu düşünülse de onlarla sohbet etmek zaman zaman zor olabiliyor. Onlarla sohbet ederken bazı noktalara dikkat ederek sohbetinizden daha fazla verim alabilirsiniz.

NET OLUN

Erkeklerle sohbet ederken net olmalısınız. Ne istediğinizi ya da neyden bahsediyorsanız net şekilde anlatmalı ve tüm detayları açıklamalısınız. Bunu yapmazsanız aradığınız cevapları bulamayabilirsiniz.

TANIYICI SORULAR SORUN

Bir erkekle sohbeti ilerletmek için onun ilgi alanlarını tanımalı ve o konular üzerinde konu açmalısınız. Sevdiği müzikler, filmler ve hobilerinden bahsetmesini isteyerek ilerleyen süreçte neler yapabileceğiniz konusunda fikir edinebilirsiniz.

ISRAR ETMEYİN

İlişkinizi zedeleyecek bir konuda ısrarcı olmayın. İstenmeyen bir konu üzerinde ısrarcı olmak erkeği stres yapar ve ilişkiden kaçınmasına neden olabilir.

YANITSIZ BIRAKMAK

Erkekler de aynı kadınlar gibi yanıtsız kalmaktan hiç hoşlanmaz. Telefonlarını açmamak ve mesajlarına cevap vermemek onları çileden çıkaracak davranışlardır.

BUNALTMAYIN

Erkekler stres olmayı sevmezler. Ona soru sorarken çok baskıcı olmaktan ve fazla soru sormaktan kaçınmalısınız. Ona da söz hakkı verin ve onun da sizin hakkınızda sorular sormasına müsaade edin.Yeni Yenikadın Haberleri

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

 • 5-11 Nisan haftalık burç yorumları5-11 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?