Erkeklerin Kadınlardan Mutlaka Duymak İsteyeceği Sözler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
13.04.2019 15:52

Erkeklerin Kadınlardan Mutlaka Duymak İsteyeceği Sözler

Erkekler görerek, kadınlar ise duyarak iletişim kurar derler. Ancak öyle sözler vardır ki erkekler kulaklarını dört açarak bu kelimeleri beklerler. İşte, erkekleri kalplerinden vuran sözler…

Haber: Erkeklerin Kadınlardan Mutlaka Duymak İsteyeceği Sözler

Erkeklerin de beklentileri vardır ve bu beklentiler dilimizin ucuyla tamamlanabilir. Kadınların da ilişkilerinde kendi payına düşen, mutlaka söylenmesi gerekenleri bilmektir...

TEŞEKKÜR EDERİM

Evet, bunu kim istemez değil mi? Ama bazen kadınlar ilişkilerinde teşekkür etme konusunda erkeklerin bir beklentiye girmediğini düşünür. Bu noktada yanılırlar. Erkekler de en az kadınlar kadar yaptıkları işlerde değer bilinmesini isterler. Üstelik bir erkeğe teşekkür ettiğinizde alacağınız tepki tahmin ettiğinizden de güzel olabilir.

SANA GÜVENİYORUM

Bu sözü kadınlar da duymak isteyebilir. Ancak erkekler için biraz daha önemlidir. İlişkilerin kaynağındaki güven arayışı, kadınlarda hareketleri gözlenerek verilse de erkekler bu durumu sözlerle de almak isterler. Sevdikleri kadının ona güvendiğini bilmek, en az "seni seviyorum" cümlesini duymak kadar etkilidir.

SENİN YANINDAYIM

Kadınların sıklıkla yakındığı destek bulamamak sitemi, aslında erkekler için de geçerlidir. İyi günde ve kötü günde partnerlerinin yanlarında olduğunu ve onu desteklediğini bilmek isterler. Çünkü onlar da deneyebilir ve yanılabilirler. Bu durumda karşılarında ne olursa olsun onu seven bir kadını tabi kibeklerler.

ÖZÜR DİLERİM

Bu sözü günlük hayatta artık pek duyamıyoruz. Modern zaman insanlarının süratle uzaklaştığı ve kabalaştığı şu günlerde, çalkantılı ilişkileri düzene dahi sokabilir. Çünkü hatalarını kabul etmeyen biri bunu düzeltmek için de uğraşmaz. Tabi ki kadınlar da hata yapar. Böylece erkekler bir tek kendileri hata yapıyormuş gibi hissetmeyerek rahatlarlar. Bu sihirli sözü dağarcığımızda kesinlikle bulunduralım.

SENİNLE GURUR DUYUYORUM

En etkili cümlelerden biridir "Seninle gurur duyuyorum", özellikle partnerinizin ağzından çıktıysa... Çünkü ne kadar uzun bir ilişkiniz olursa olsun, insanlar öncelikle en yakınlarını mutlu ve gururlu hissettirmek isterler. Ancak günümüzde pek çok çift yaşadıkları çekişmelerden dolayı bu sözün gücünü unutur ve birleştirici niteliğini göz ardı ederler.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 13-19 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor