Erkeklerin Kadınlardan Mutlaka Duymak İsteyeceği Sözler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
13.04.2019 15:52

Erkeklerin Kadınlardan Mutlaka Duymak İsteyeceği Sözler

Erkekler görerek, kadınlar ise duyarak iletişim kurar derler. Ancak öyle sözler vardır ki erkekler kulaklarını dört açarak bu kelimeleri beklerler. İşte, erkekleri kalplerinden vuran sözler…

Haber: Erkeklerin Kadınlardan Mutlaka Duymak İsteyeceği Sözler

Erkeklerin de beklentileri vardır ve bu beklentiler dilimizin ucuyla tamamlanabilir. Kadınların da ilişkilerinde kendi payına düşen, mutlaka söylenmesi gerekenleri bilmektir...

TEŞEKKÜR EDERİM

Evet, bunu kim istemez değil mi? Ama bazen kadınlar ilişkilerinde teşekkür etme konusunda erkeklerin bir beklentiye girmediğini düşünür. Bu noktada yanılırlar. Erkekler de en az kadınlar kadar yaptıkları işlerde değer bilinmesini isterler. Üstelik bir erkeğe teşekkür ettiğinizde alacağınız tepki tahmin ettiğinizden de güzel olabilir.

SANA GÜVENİYORUM

Bu sözü kadınlar da duymak isteyebilir. Ancak erkekler için biraz daha önemlidir. İlişkilerin kaynağındaki güven arayışı, kadınlarda hareketleri gözlenerek verilse de erkekler bu durumu sözlerle de almak isterler. Sevdikleri kadının ona güvendiğini bilmek, en az "seni seviyorum" cümlesini duymak kadar etkilidir.

SENİN YANINDAYIM

Kadınların sıklıkla yakındığı destek bulamamak sitemi, aslında erkekler için de geçerlidir. İyi günde ve kötü günde partnerlerinin yanlarında olduğunu ve onu desteklediğini bilmek isterler. Çünkü onlar da deneyebilir ve yanılabilirler. Bu durumda karşılarında ne olursa olsun onu seven bir kadını tabi kibeklerler.

ÖZÜR DİLERİM

Bu sözü günlük hayatta artık pek duyamıyoruz. Modern zaman insanlarının süratle uzaklaştığı ve kabalaştığı şu günlerde, çalkantılı ilişkileri düzene dahi sokabilir. Çünkü hatalarını kabul etmeyen biri bunu düzeltmek için de uğraşmaz. Tabi ki kadınlar da hata yapar. Böylece erkekler bir tek kendileri hata yapıyormuş gibi hissetmeyerek rahatlarlar. Bu sihirli sözü dağarcığımızda kesinlikle bulunduralım.

SENİNLE GURUR DUYUYORUM

En etkili cümlelerden biridir "Seninle gurur duyuyorum", özellikle partnerinizin ağzından çıktıysa... Çünkü ne kadar uzun bir ilişkiniz olursa olsun, insanlar öncelikle en yakınlarını mutlu ve gururlu hissettirmek isterler. Ancak günümüzde pek çok çift yaşadıkları çekişmelerden dolayı bu sözün gücünü unutur ve birleştirici niteliğini göz ardı ederler.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  2 saat önce..
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52
 • Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler
  Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler

  Cildimiz bedenimizin dışarı açılan penceresidir. Durum böyle olunca hiçbirimiz penceremizi kirli göstermek istemeyiz. Cildin hem içten hem de dıştan temizliği bu yüzden oldukça önem teşkil eder.

  3.12.2019 14:56