Erkeklerin Kadınlardan Mutlaka Duymak İsteyeceği Sözler Haberi - yenikadin.com
13.04.2019 15:52

Erkeklerin Kadınlardan Mutlaka Duymak İsteyeceği Sözler

Erkekler görerek, kadınlar ise duyarak iletişim kurar derler. Ancak öyle sözler vardır ki erkekler kulaklarını dört açarak bu kelimeleri beklerler. İşte, erkekleri kalplerinden vuran sözler…

Haber: Erkeklerin Kadınlardan Mutlaka Duymak İsteyeceği Sözler

Erkeklerin de beklentileri vardır ve bu beklentiler dilimizin ucuyla tamamlanabilir. Kadınların da ilişkilerinde kendi payına düşen, mutlaka söylenmesi gerekenleri bilmektir...

TEŞEKKÜR EDERİM

Evet, bunu kim istemez değil mi? Ama bazen kadınlar ilişkilerinde teşekkür etme konusunda erkeklerin bir beklentiye girmediğini düşünür. Bu noktada yanılırlar. Erkekler de en az kadınlar kadar yaptıkları işlerde değer bilinmesini isterler. Üstelik bir erkeğe teşekkür ettiğinizde alacağınız tepki tahmin ettiğinizden de güzel olabilir.

SANA GÜVENİYORUM

Bu sözü kadınlar da duymak isteyebilir. Ancak erkekler için biraz daha önemlidir. İlişkilerin kaynağındaki güven arayışı, kadınlarda hareketleri gözlenerek verilse de erkekler bu durumu sözlerle de almak isterler. Sevdikleri kadının ona güvendiğini bilmek, en az "seni seviyorum" cümlesini duymak kadar etkilidir.

SENİN YANINDAYIM

Kadınların sıklıkla yakındığı destek bulamamak sitemi, aslında erkekler için de geçerlidir. İyi günde ve kötü günde partnerlerinin yanlarında olduğunu ve onu desteklediğini bilmek isterler. Çünkü onlar da deneyebilir ve yanılabilirler. Bu durumda karşılarında ne olursa olsun onu seven bir kadını tabi kibeklerler.

ÖZÜR DİLERİM

Bu sözü günlük hayatta artık pek duyamıyoruz. Modern zaman insanlarının süratle uzaklaştığı ve kabalaştığı şu günlerde, çalkantılı ilişkileri düzene dahi sokabilir. Çünkü hatalarını kabul etmeyen biri bunu düzeltmek için de uğraşmaz. Tabi ki kadınlar da hata yapar. Böylece erkekler bir tek kendileri hata yapıyormuş gibi hissetmeyerek rahatlarlar. Bu sihirli sözü dağarcığımızda kesinlikle bulunduralım.

SENİNLE GURUR DUYUYORUM

En etkili cümlelerden biridir "Seninle gurur duyuyorum", özellikle partnerinizin ağzından çıktıysa... Çünkü ne kadar uzun bir ilişkiniz olursa olsun, insanlar öncelikle en yakınlarını mutlu ve gururlu hissettirmek isterler. Ancak günümüzde pek çok çift yaşadıkları çekişmelerden dolayı bu sözün gücünü unutur ve birleştirici niteliğini göz ardı ederler.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Gebelerin yüzde 90'a yakını Korona'yı belirtisiz geçiriyorGebelerin yüzde 90'a yakını Korona'yı belirtisiz geçiriyor

  Covid-19 enfeksiyonunun hem anne hem de bebeğin sağlığı açısından ailelerde endişelere neden olduğuna dikkat çeken Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Levent Özçer konuyla ilgili bilgilendirme yaptı.

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.