Erkeklerin Beden Dili Ne Anlatır? Haberi - yenikadin.com
15.04.2019 16:29

Erkeklerin Beden Dili Ne Anlatır?

Erkeklerin sadece söylediklerine bakarak kararlar almaya çalışırsanız, yanılabilirsiniz. Onların beden diline bakarak gerçekte ne düşündüklerini anlayabilirsiniz.

Haber: Erkeklerin Beden Dili Ne Anlatır?

Erkekler davranışlarıyla da düşüncelerini karşıya yansıtırlar. Onların ne düşündüğünü anlamak için biraz dikkat etmeniz yeterli.

YALAN SÖYLEYEN ERKEK

Yalan söyleyen erkek, yakalanmaktan korktuğu için kalp atışları hızlanır ve vücuduna kan hücum eder. Bu da kulak, alın ve burunda kaşıntıya yol açar. Sizinle konuşan erkek burnu ve kulaklarıyla oynuyorsa bilin ki söylediklerini inanarak söylemiyor.

HOŞ OLMAYAN BİR ŞEYİ İTİRAF ETMEK İSTİYOR

Bir erkek bir şeyi söylemekten çekiniyorsa dudakları gerginleşir. Kötü haberi açıklamaktan çekindiği için dili söylemeye varmaz. Dudak hareketlerinden bu ikilemi anlayabilirsiniz.

ONURU KIRILMIŞ

Egosu yaralanmış erkek bileklerinden birini tutar. Saatini düzeltiyor gibi görünen bu durum, onun onurunun kırıldığını ve kendini güvensiz hissettiğinin işaretidir. Bu hareket onun kendini korumaya aldığını ve savunmaya geçtiğini gösterir. Kim bilir belki patronu ile sorun yaşadı ya da siz ona bir süper kahraman değilmiş gibi davrandınız. Biraz kurcalayıp neyi kafasına taktığını anlayabilirsiniz.

İLİŞKİ KONUSUNDA EMİN DEĞİL

Size yakınlaşmaktan uzak durur .Elini ovuşturur, başka şeylerle uğraşır. Size dokunmamak için başka nesnelere ilgi gösterir. Eğer bu şekilde küçük küçük manevralar yapıyorsa, ilişkiniz konusunda tereddütleri var demektir.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Gebelerin yüzde 90'a yakını Korona'yı belirtisiz geçiriyorGebelerin yüzde 90'a yakını Korona'yı belirtisiz geçiriyor

  Covid-19 enfeksiyonunun hem anne hem de bebeğin sağlığı açısından ailelerde endişelere neden olduğuna dikkat çeken Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Levent Özçer konuyla ilgili bilgilendirme yaptı.

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.