Erkekler için güzellikten daha önemli 5 şey Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
12.09.2019 14:23

Erkekler için güzellikten daha önemli 5 şey

İlişkinizi sadece güzellik ve aşk üzerine kuruyorsanız bir şeyleri atlıyorsunuz demektir. Çünkü erkekler uzun bir ilişkiye karar vermek için güzellikten başka şeyler de arıyorlar.

Haber: Erkekler için güzellikten daha önemli 5 şey

Erkeklerin güzellik konusunda hassas olduğun biliyorsunuz. Ancak, onların güzellik kadar hassas olduğu farklı konular da var. Bu konular kafalarında netleştiğinde erkekler uzun bir ilişkiye başlayabiliyorlar.

1.MACERACI RUH

Erkekler maceracı ruhlu kadınlara bayılırlar. Risk alabilen ve yeni şeyler deneyebilen kadınlar, erkeklere çok çekici gelir ve onlarla ilişki yaşamak isterler.

2.DİPLOMAT BAKIŞ AÇISI

Erkekler ilişkilerinden tartışmalar çıkacağını ve zaman zaman kavgalar olabileceğini düşünürler. Bu yüzden uzlaşmacı ve ilişkileri iyi idare edebilen diplomat bakış açılı kadınlardan çok hoşlanırlar.

3.GÜVEN

Dış görünüş her ne kadar önemli olsa da erkekler uzun soluklu bir ilişki için güvenebileceği kadın arar. Güven duygusu eksikse o ilişkinin çok da uzun soluklu olmayacağı ortadadır.

4.ESPRİTÜEL BAKIŞ AÇISI

Hep kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanmadığı söylenir ancak erkekler için de aynı şey geçerlidir. Erkeklerin kadınlarda en çok aradıkları özelliklerden biri de mizahi bakış açısıdır.

5.KUSURLARI ÖRTMEK

Erkeklerin ilişkilerden bir adım geri durmasına neden olan şey, kusurlarının yüzüne vurulması korkusudur. Erkekler bu sorunu yaşamayacakları bir kadınla karşılaştıklarında onunla uzun soluklu bir ilişkiye yelken açabilirler.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 11-17 Kasım haftalık burç yorumları
  11-17 Kasım haftalık burç yorumları

  Haftaya yüz yılda 13 defa olan Merkür Tutulması ile başlıyoruz. Bu hafta iletişim ve internet sorunları artabilir. Ancak gökyüzündeki koruyucu bir etki sebebiyle, olaylar geçen haftaya göre daha yumuşak geçişli olabilir.

  11.11.2019 09:30
 • ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor
  ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor

  Modern çağda kadınlar, gelenekleri terk etmeden zamana ayak uydurmaya çalışan bireyler haline dönüşüyor. Bir yandan geleneksel kalmaya çalışarak anne olan, evine bakan; bir yandan modern olmaya çabalayan, kariyer hedefleri olan kadınların yaşadığı bu çatışma aileler için zorlu bir gerilim haline gelebiliyor. Mükemmel kariyer, mükemmel anne ...

  9.11.2019 12:03