Erkekler için güzellikten daha önemli 5 şey Haberi - yenikadin.com
12.09.2019 14:23

Erkekler için güzellikten daha önemli 5 şey

İlişkinizi sadece güzellik ve aşk üzerine kuruyorsanız bir şeyleri atlıyorsunuz demektir. Çünkü erkekler uzun bir ilişkiye karar vermek için güzellikten başka şeyler de arıyorlar.

Haber: Erkekler için güzellikten daha önemli 5 şey

Erkeklerin güzellik konusunda hassas olduğun biliyorsunuz. Ancak, onların güzellik kadar hassas olduğu farklı konular da var. Bu konular kafalarında netleştiğinde erkekler uzun bir ilişkiye başlayabiliyorlar.

1.MACERACI RUH

Erkekler maceracı ruhlu kadınlara bayılırlar. Risk alabilen ve yeni şeyler deneyebilen kadınlar, erkeklere çok çekici gelir ve onlarla ilişki yaşamak isterler.

2.DİPLOMAT BAKIŞ AÇISI

Erkekler ilişkilerinden tartışmalar çıkacağını ve zaman zaman kavgalar olabileceğini düşünürler. Bu yüzden uzlaşmacı ve ilişkileri iyi idare edebilen diplomat bakış açılı kadınlardan çok hoşlanırlar.

3.GÜVEN

Dış görünüş her ne kadar önemli olsa da erkekler uzun soluklu bir ilişki için güvenebileceği kadın arar. Güven duygusu eksikse o ilişkinin çok da uzun soluklu olmayacağı ortadadır.

4.ESPRİTÜEL BAKIŞ AÇISI

Hep kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanmadığı söylenir ancak erkekler için de aynı şey geçerlidir. Erkeklerin kadınlarda en çok aradıkları özelliklerden biri de mizahi bakış açısıdır.

5.KUSURLARI ÖRTMEK

Erkeklerin ilişkilerden bir adım geri durmasına neden olan şey, kusurlarının yüzüne vurulması korkusudur. Erkekler bu sorunu yaşamayacakları bir kadınla karşılaştıklarında onunla uzun soluklu bir ilişkiye yelken açabilirler.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Bankalar kaça kadar açık 11 Haziran 2021? Bankalar saat kaçta kapanıyor? Banka çalışma saatleri 2021Bankalar kaça kadar açık 11 Haziran 2021? Bankalar saat kaçta kapanıyor? Banka çalışma saatleri 2021

  Banka çalışma saatleri sık sık aratılıyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında çalışma saatlerinde değişiklik yaşanan bankaların güncel çalışma saatleri merak ediliyor. Bankaların yeni düzenlediği çalışma saatlerine göre Finansbank, Akbank, Denizbank, Garanti BBVA, HSBC, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası ve TEB Türkiye genelindeki tüm şubelerindeki çalışma saatleri belli oldu. Peki, Bankalar kaça kadar açık 11 Haziran 2021? Bankalar saat kaçta kapanıyor? Banka çalışma saatleri 2021

 • Tükettiğinizde cilt kırışıklıklarına veda edeceğiniz 9 besinTükettiğinizde cilt kırışıklıklarına veda edeceğiniz 9 besin

  Uzmanlar, sağlıklı ve genç görünen bir cildin sırrının cilde dışarıdan yapılan uygulamalardan ziyade tüketilen besinlerden kaynaklandığını savunuyor. Özellikle de antioksidan bakımından zengin besinler içerdikleri A,C ve E vitaminleri sayesinde ciltteki kolajen oluşumunu destekleyerek cildin gergin ve ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

 • Özbilgin Classic Vitrinlerini YenilediÖzbilgin Classic Vitrinlerini Yeniledi

  Özbilgin Classic her mevsimin başında yaptığı gibi; ilkbahar yaz sezonuna girerken de vitrinlerini yenilemiş durumda.

 • Kilo vermek neden bu kadar zor?Kilo vermek neden bu kadar zor?

  Elinizden gelen her şeyi yapmaya yönelik birkaç denemeden sonra, her zaman kurtulmak istediğiniz fazla kilolardan kurtulmak çok zordur.