Erkekler için güzellikten daha önemli 5 şey Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
12.09.2019 14:23

Erkekler için güzellikten daha önemli 5 şey

İlişkinizi sadece güzellik ve aşk üzerine kuruyorsanız bir şeyleri atlıyorsunuz demektir. Çünkü erkekler uzun bir ilişkiye karar vermek için güzellikten başka şeyler de arıyorlar.

Haber: Erkekler için güzellikten daha önemli 5 şey

Erkeklerin güzellik konusunda hassas olduğun biliyorsunuz. Ancak, onların güzellik kadar hassas olduğu farklı konular da var. Bu konular kafalarında netleştiğinde erkekler uzun bir ilişkiye başlayabiliyorlar.

1.MACERACI RUH

Erkekler maceracı ruhlu kadınlara bayılırlar. Risk alabilen ve yeni şeyler deneyebilen kadınlar, erkeklere çok çekici gelir ve onlarla ilişki yaşamak isterler.

2.DİPLOMAT BAKIŞ AÇISI

Erkekler ilişkilerinden tartışmalar çıkacağını ve zaman zaman kavgalar olabileceğini düşünürler. Bu yüzden uzlaşmacı ve ilişkileri iyi idare edebilen diplomat bakış açılı kadınlardan çok hoşlanırlar.

3.GÜVEN

Dış görünüş her ne kadar önemli olsa da erkekler uzun soluklu bir ilişki için güvenebileceği kadın arar. Güven duygusu eksikse o ilişkinin çok da uzun soluklu olmayacağı ortadadır.

4.ESPRİTÜEL BAKIŞ AÇISI

Hep kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanmadığı söylenir ancak erkekler için de aynı şey geçerlidir. Erkeklerin kadınlarda en çok aradıkları özelliklerden biri de mizahi bakış açısıdır.

5.KUSURLARI ÖRTMEK

Erkeklerin ilişkilerden bir adım geri durmasına neden olan şey, kusurlarının yüzüne vurulması korkusudur. Erkekler bu sorunu yaşamayacakları bir kadınla karşılaştıklarında onunla uzun soluklu bir ilişkiye yelken açabilirler.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'