Partnerinizi kendinize hayran bırakmanın 5 yolu Haberi - yenikadin.com
12.09.2019 10:40

Partnerinizi kendinize hayran bırakmanın 5 yolu

Partnerinizi etkilemek ve size daha bağlı biri haline gelmesini sağlamak için bazı adımlar atmalısınız. Oldukça basit adımlardan oluşan uygulamalarla aranızdaki uyum artacak ve daha mutlu bir çift olacaksınız.

Haber: Partnerinizi kendinize hayran bırakmanın 5 yolu

Her kadın partnerinin kendisine bağlı olmasını ister. Ama bunu sağlamak için çeşitle adımlar atmaları ve erkeğine karşı hamleler yapmaları gereklidir. Basit sayılabilecek uygulamalarla ilişkinizde mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz.

1.KENDİNİZİ SEVİN

Partnerinizin sizi sevmesi için önce sizin kendiniz sevmeniz lazım. Spor yaparak kendinizi iyi hissedebilir, sağlıklı beslenerek kilonuzu dengede tutabilirsiniz. Kendinize karşı pozitif bakış açısı elde ettiğinizde aynı etki partnerinizde de oluşacaktır.

2.TASARRUFLU OLMAK

Tutumlu kızların erkeklerin gözünde "ideal kız" olduğunu unutmayın. Partnerinizi kendinize hayran etmek için harcamalarınızı kontrol altına almak etkili bir yol olacaktır.

3.İLERİ ADIM ATIN

Her zaman erkekten ilk adımı atmasını beklemeyin. Aşık olduğunuz kişiden ilk adımı bekliyorsanız ya da devam eden ilişkinizde birlikteliğiniz ileriye taşıyacak adımlar için partnerinizden adımlar bekliyorsanız çok fazla beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden siz de adım atma konusunda cesaretli olabilir, ileri hamleler yapabilirsiniz.

4.SADAKAT ÖNEMLİ

Erkeği etkileyecek en önemli hususlardan biri sadakattir. Partnerinize sadık olduğunuzu gösterecek davranışlarla ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Unutmayın, kimse zor durumda kaldığında yalnız bırakılmak istemez. Partneriniz de öyle.

5.ÖZ GÜVENİ YÜKSEK TUTUN

Kendinizi sevmekle aynı doğrultuda bir davranış olan özgüveni yüksek tutmak, partnerinizin size karşı pozitif bakmasını sağlar. Özgüvenli bir kadının erkeklerin gözünde daha çekici olduğu gerçeği sizin ilişkiniz de yükseltecektir.Yeni Yenikadın Haberleri

 • Tarihe iz bırakan 8 kadınTarihe iz bırakan 8 kadın

  Tarihin her sayfasında ileri görüşlülükleri, zekaları ve özgüvenleri ile sonraki nesillere ilham veren kadınlara rastlayabiliriz. Yaptıklarıyla hem kadınlara hem de erkeklere örnek olan kadınları sizin için listeledik..

 • Alohalive Toplumsal Cinsiyet Eşitliği konusunda farkındalık yaratmayı hedefliyorAlohalive Toplumsal Cinsiyet Eşitliği konusunda farkındalık yaratmayı hedefliyor

  Alohalive Daha Eşit Yarınlar İçin İYADER'le işbirliği yaptı.

 • Kadınların Elinden Özgün Ürünler… Miamano Kadın Girişimciler İle Elele BüyüyorKadınların Elinden Özgün Ürünler… Miamano Kadın Girişimciler İle Elele Büyüyor

  Mart ayı MiaMano için çok özel… Mart 2017'de hayata geçen Türkçe anlamı ''Benim Elim'' olan MiaMano, Türkiye'nin her yerinde özgün ürünler üreten, tasarım tutkusunu ürünlerine yansıtmış zanaatkarları, girişimcileri bulan ve onların el emeği ürünlerinin yurtiçinde ve yurtdışında satış ve pazarlamasını yapan online bir platform.

 • Saçlarınız için mucize etkisi yaratan yağlarSaçlarınız için mucize etkisi yaratan yağlar

  Artan hava kirliliği, saç şekillendirici makineler ve kimyasal ürünler gibi sebeplerle saçlar zamanla yıpranabiliyor. Evde uygulanabilecek doğal ve basit birkaç yöntem ile saçlarınız eski sağlığına tekrar kavuşabilir.

 • Güne mutlu başlamanın 6 farklı yoluGüne mutlu başlamanın 6 farklı yolu

  Sabahları güne başlama şekliniz tüm günün enerjisini etkileyebilir. Hayatın tüm getirilerine rağmen bir günü olduğundan daha iyi hale getirmek için o günün sabahında kendinizi buna hazırlayabilirsiniz. Aşağıda sıralanan basit yöntemlerle siz de modunuzu yükseltin.