Engin Altan Düzyatan'a eşinden romantik mesaj Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
29.08.2019 12:11

Engin Altan Düzyatan'a eşinden romantik mesaj

Neslişah Alkoçlar Düzyatan eşi Engin Altan Düzyatan'a hitaben romantik bir paylaşım yaptı. Eşiyle beraber olduğu bir fotoğrafı paylaşan Neslişah Alkoçlar, romantik notuyla takipçilerinin beğenisini topladı.

Haber: Engin Altan Düzyatan'a eşinden romantik mesaj

Neslişah Alkoçlar Düzyatan, Engin Altan Düzyatan'la beraber çekildiği bir fotoğrafı "nice nice 5 yıllarımıza, her geçen gün büyüyen bir aşkla..." notu ile sosyal medya hesabından paylaştı.

"NİCE NİCE 5 YILLARIMIZA"

Neslişah Alkoçlar Düzyatan eşi Engin Altan Düzyatan'a sosyal medya hesabı üzerinden romantik bir sürpriz yaptı. Evlilik yıldönümlerini romantik bir paylaşımla kutlayan Neslişah Alkoçlar Düzyatan, paylaşımına "Benim canım sevgilim, en yakın arkadaşım, ruh eşim ne de güzel seninle bir hayat boyu yüümek, ne de güzel çoğalarak büyümek. Sen gülünce her şey olması gerektiği gibi... nice nice 5 yıllarımıza, her geçen gün büyüyen bir aşkla..." notunu ekledi.

TEBRİK MESAJLARI GELDİ

Neslişah Alkoçlar Düzyatan'ın romantik paylaşımına "Maşallah size", "Nice güzelliklere, güzel yıllarınıza..", "En güzel çift hep mutlu olun uzun yıllar" ve "Nice güzel, mutlu seneleriniz olsun" gibi yorumlar geldi.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.