En zeki burçlar hangileri? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
22.08.2019 09:07

En zeki burçlar hangileri?

Astroloji haritaları kişiliğiniz üzerinde olduğu gibi zekanız üzerinde de etkiye sahip. Öyle ki bazı burçlar zeka konusunda geri planda kalırken bazıları oldukça ön plana çıkıyor.

Haber: En zeki burçlar hangileri?

Kendinizi tam anlamıyla tanımak için burcunuzun tüm özelliklerini bilmelisiniz. Burcunuzun detaylarını öğrenerek ne kadar zeki olduğunuz konusunda çarpıcı bilgiler öğreneceksiniz.

EN ZEKİ BURÇLAR

Zeka konusunda diğer burçlara oranla daha şanslı olan burçlar, Terazi, Kova ve İkizlerdir. Hava grubu burçları olan Kova, Terazi ve İkizler soyut düşünme ve kavramlar arası bağlantı kurma konusunda üstün yetenekleriyle öne çıkarlar. Bu burçlardan biriyseniz düşünme ve tasarlama konusunda üstün meziyetleriniz var demektir.

Burcunuz hava grubu değilse yüksek zekaya sahip olmak için bir şansınız daha var. Eğer yükselen burcunuz hava grubu burçlarından biriyse, yüksek zekaya sahip biri olabilirsiniz.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri
  Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri

  Televizyon dizilerinin hikayeleri, dekorları ve müzikleri bizim için her zaman etkileyici olmuştur. Bunlar kadar diziyi dikkat çekici kılan diğer bir önemli detay ise dizideki uyumlu başrol çiftler. Bazı dizilerde oyuncuların kimyaları birbirine o kadar uyuyor ki hikayenin ve yapımın da önüne geçerek efsaneleşip yıllar yılı akıllara kazınıyor.

  19.11.2019 15:00
 • Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!
  Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!

  "Vücudumuzun en büyük organı sayılan cildimizin bebekler için önemi, bir örtü olmaktan çok daha fazlasıdır. Yeni doğan bir bebeğin derisi; duyarlı, ince ve kolay zedelenir yapıdadır. Bu nedenle; yıkanması ve bakımı da ayrı bir özen gerektirmektedir" diyen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Musa Bostancıoğlu açıkladı...

  18.11.2019 10:09
 • 11-17 Kasım haftalık burç yorumları
  11-17 Kasım haftalık burç yorumları

  Haftaya yüz yılda 13 defa olan Merkür Tutulması ile başlıyoruz. Bu hafta iletişim ve internet sorunları artabilir. Ancak gökyüzündeki koruyucu bir etki sebebiyle, olaylar geçen haftaya göre daha yumuşak geçişli olabilir.

  11.11.2019 09:30