En uyumsuz 5 burç eşleşmesi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
9.08.2019 09:10

En uyumsuz 5 burç eşleşmesi

Burçlar aşk hayatınıza yakından etki ediyor. Mükemmel uyum sağlayan burçlar olduğu gibi yıldızı barışmayan burçlar da var.

Haber: En uyumsuz 5 burç eşleşmesi

Partnerinizle aranızda sık sık tartışmalar ve kavgalar yaşanıyorsa bunun sebebi burcunuz olabilir. Uyumsuz burç eşleşmelerine bakarak kavgalarınızın sebebini öğrenebilirsiniz.

1.KOÇ VE AKREP

Koç ve Akrebin tutkulu aşkı, her şey yolunda gibi gösterebilir. Ancak bu aşk öyle ileri seviyeye gider ki kıskançlık krizleri sonu gelmez hale gelir.

2.KOVA VE BOĞA

Kova ve Boğa ikilisi ya mükemmel bir uyum yakalar ya da korkunç bir ikili haline gelir. Orta yolu bulmaları mümkün olmayan bu iki burç, ufak bir sorunu kolayca büyük bir sorunu haline getirir.

3.BAŞAK VE İKİZLER

Uyumsuzluk konusunda oldukça iddialı olan bu iki burç, birbirlerine hiç iyi gelmezler. İkizlerin enerjisi ilişkiyi boğar, Başak'ın mızmızlığı da ilişkide bıkkınlığa neden olabilir. Sonuç olarak bu iki burç stres kısır döngüsünden kurtulamaz.

4.ASLAN VE OĞLAK

Alsan ve Oğlak ikilisi korkunç bir çifte dönüşebilir. Devamlı bir tartışma içinde olan bu iki burç, Oğlak'ın yaratıcı düşünceleri ve Aslanın gösterişli kişiliğinin birleşimiyle hayal dünyasında yaşayan bir ilişkiye dönüşür. İlk başta her şey güzel gidiyor gibi görünse de ilerleyen süreç, ilişkiyi korkunç bir duruma getirir.Kavgalar ve tartışmalar patlak verir, ardı arkası kesilmez.

5.TERAZİ VE BALIK

Bir araya gelmesi oldukça zor olan bu ikili, aslında hiç bir araya gelmese daha iyi. Çünkü zamanla duyarlı ve hassas bir şekle gelen ilişki, Terazinin bir ilişkiden çok daha fazlasını beklemesi nedeniyle yön değiştirerek son bulabilir.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.