En uyumsuz 5 burç eşleşmesi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
9.08.2019 09:10

En uyumsuz 5 burç eşleşmesi

Burçlar aşk hayatınıza yakından etki ediyor. Mükemmel uyum sağlayan burçlar olduğu gibi yıldızı barışmayan burçlar da var.

Haber: En uyumsuz 5 burç eşleşmesi

Partnerinizle aranızda sık sık tartışmalar ve kavgalar yaşanıyorsa bunun sebebi burcunuz olabilir. Uyumsuz burç eşleşmelerine bakarak kavgalarınızın sebebini öğrenebilirsiniz.

1.KOÇ VE AKREP

Koç ve Akrebin tutkulu aşkı, her şey yolunda gibi gösterebilir. Ancak bu aşk öyle ileri seviyeye gider ki kıskançlık krizleri sonu gelmez hale gelir.

2.KOVA VE BOĞA

Kova ve Boğa ikilisi ya mükemmel bir uyum yakalar ya da korkunç bir ikili haline gelir. Orta yolu bulmaları mümkün olmayan bu iki burç, ufak bir sorunu kolayca büyük bir sorunu haline getirir.

3.BAŞAK VE İKİZLER

Uyumsuzluk konusunda oldukça iddialı olan bu iki burç, birbirlerine hiç iyi gelmezler. İkizlerin enerjisi ilişkiyi boğar, Başak'ın mızmızlığı da ilişkide bıkkınlığa neden olabilir. Sonuç olarak bu iki burç stres kısır döngüsünden kurtulamaz.

4.ASLAN VE OĞLAK

Alsan ve Oğlak ikilisi korkunç bir çifte dönüşebilir. Devamlı bir tartışma içinde olan bu iki burç, Oğlak'ın yaratıcı düşünceleri ve Aslanın gösterişli kişiliğinin birleşimiyle hayal dünyasında yaşayan bir ilişkiye dönüşür. İlk başta her şey güzel gidiyor gibi görünse de ilerleyen süreç, ilişkiyi korkunç bir duruma getirir.Kavgalar ve tartışmalar patlak verir, ardı arkası kesilmez.

5.TERAZİ VE BALIK

Bir araya gelmesi oldukça zor olan bu ikili, aslında hiç bir araya gelmese daha iyi. Çünkü zamanla duyarlı ve hassas bir şekle gelen ilişki, Terazinin bir ilişkiden çok daha fazlasını beklemesi nedeniyle yön değiştirerek son bulabilir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17