En popüler estetik: Hollywood yanağı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.08.2019 16:11

En popüler estetik: Hollywood yanağı

Güzellik algısı oldukça değişken bir kavram. Bugün bize güzel gelen, 10 yıl sonra oldukça çirkinmiş gibi gelebiliyor. Durum böyle olunca sürekli göz önünde olan ünlüler ve televizyon yıldızları zamanın görüntü algısına hep uygun kalmaya çalışıyorlar. Doğal yollarla ulaşamayınca da estetisyenlerin kapılarını çalışıyorlar.

Haber: En popüler estetik: Hollywood yanağı

Estetik artık her yerde karşımıza çıkıyor ve inanın lüks olmaktan çıkmış durumda. Özellikle bir estetik türü var ki oldukça revaçta: Hollywood yanağı. Ünlülerin en çok yaptırdığı operasyon ünvanını elinde tutan bu işlem çabuk sonuç vermesiyle meşhur. İşte bu operasyonu uygulamış ünlüler.

PEKİ NASIL YAPILIYOR?

Hollywood yanağı işlemi oldukça basit ve hızlı. Çene kemiğinin üstündeki yağ dokusunun alınıp o bölgede çöküntü yaratılmasıyla yapılıyor. Aslında oldukça basit olan bu işlem ağız içinden yapıldığı için dışarıdan bir belirginlikte olmuyor.

1. ANGELINA JOLIE

2. MEGHAN FOX

3. SELENA GOMEZ

4. JENNIFER ANISTON

5. RENEE ZELLWEGER

6. VICTORIA BECKHAM

7. BELLA HADID

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Dr. Sedef Bingül'den "Sağlığın Doğru Şifreleri"
  Dr. Sedef Bingül'den "Sağlığın Doğru Şifreleri"

  Dr. Sedef Bingül ile geçtiğimiz haftalarda okuyucuyla buluşan kitabı "Sağlığın Doğru Şifreleri" ve sağlıklı yaşama dair doğru bilinen yanlışlar üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdim.

  14.2.2020 14:05
 • İişkilerde belirsizliklere son!
  İişkilerde belirsizliklere son!

  Türkiye'nin lider prezervatif markası 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sosyal medyada birçok kullanıcının ilişkilerdeki belirsizliklerden dolayı sıkıldıklarını dile getirmeleri üzerine sessiz kalmadı.

  14.2.2020 10:38
 • Regl öncesi gerginliği azaltan 5 öneri
  Regl öncesi gerginliği azaltan 5 öneri

  Kadınlarda görülen premenstrüel disfori sendromunun (adet öncesi gerginlik sendromu) hormonal değişimlerle yakından ilgili olduğu düşünülüyor. Kadınların % 2-8'sinde ortaya çıkan adet öncesi gerginlik sendromu; çökkün, öfkeli ruh hali ya da ilgi ve zevk kaybı gibi belirtilerle kendini belli ediyor.

  12.2.2020 09:31
 • Holistik şifa nedir?
  Holistik şifa nedir?

  İnsanın kendine verebileceği en güzel hediye arzu ettiği eğitimlere katılmak olsa gerek. Geride bıraktığımız yıl ekim-aralık ayları arasında "Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ve Holistik Şifa Temel Eğitimi"ne katıldım. Her ikisi hayal ettiğim ve zamanını bekleyen eğitimlerdi. İkisini de gerçekleştirdiğim için çok mutluyum.

  10.2.2020 16:55