En popüler estetik: Hollywood yanağı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.08.2019 16:11

En popüler estetik: Hollywood yanağı

Güzellik algısı oldukça değişken bir kavram. Bugün bize güzel gelen, 10 yıl sonra oldukça çirkinmiş gibi gelebiliyor. Durum böyle olunca sürekli göz önünde olan ünlüler ve televizyon yıldızları zamanın görüntü algısına hep uygun kalmaya çalışıyorlar. Doğal yollarla ulaşamayınca da estetisyenlerin kapılarını çalışıyorlar.

Haber: En popüler estetik: Hollywood yanağı

Estetik artık her yerde karşımıza çıkıyor ve inanın lüks olmaktan çıkmış durumda. Özellikle bir estetik türü var ki oldukça revaçta: Hollywood yanağı. Ünlülerin en çok yaptırdığı operasyon ünvanını elinde tutan bu işlem çabuk sonuç vermesiyle meşhur. İşte bu operasyonu uygulamış ünlüler.

PEKİ NASIL YAPILIYOR?

Hollywood yanağı işlemi oldukça basit ve hızlı. Çene kemiğinin üstündeki yağ dokusunun alınıp o bölgede çöküntü yaratılmasıyla yapılıyor. Aslında oldukça basit olan bu işlem ağız içinden yapıldığı için dışarıdan bir belirginlikte olmuyor.

1. ANGELINA JOLIE

2. MEGHAN FOX

3. SELENA GOMEZ

4. JENNIFER ANISTON

5. RENEE ZELLWEGER

6. VICTORIA BECKHAM

7. BELLA HADID

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17
 • Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı
  Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı

  Soğuk kış günleri yaklaştı. Yazın aydınlık ve ılık günleri geride kalırken, fiziksel ve sosyal şartlar insanların depresif hissetmesine zemin hazırlıyor. Liv Hospital Ulus'tan Klinik Psikolog Beril Yardımcı sonbahar depresyonundan korunmanın yollarını anlattı.

  11.10.2019 14:53