En hırslı burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
19.08.2019 16:33

En hırslı burçlar

Burçların eğlenceli ve sevecen yönleri dışında bir de hırs dolu yönleri var. Bazı burçlar var ki tam bir hırs küpü. Yoksa sizin burcunuz da bir hırs küpü mü?

Haber: En hırslı burçlar

Burcunuzun bir hırs küpü olup olmadığını merak ediyor musunuz? Siz öyle olmadığını düşünüyor olabilirsiniz ama belki de gözünüz çok yükseklerde olan birisinizdir.

ASABİ KOÇLAR

Koç burcu hedefe odaklandı mı güdümlü füze gibi o hedefe varmadan amacından vazgeçmez. Önüne çıkan engelleri de bir bir aşar, geri adım atmaz. Korkmaz, çekinmez. Onu hırslandıran şey ise başarmak değil başarıya giden yoldaki rekabettir.

KORKUSUZ AKREPLER

Akrepler tartışmalara uzaktır. Ama rekabetten geri çekilmez. Mücadelesini zekasıyla verir, rakiplerini kıvrak oyunlarla yener. Akrepler zehrini saklar ve en beklenmedik anda, tam "yenildi" dendiği anda ortaya çıkarır ve rakiplerini bertaraf eder. İstediği bir şeyi kafaya koyduysa, asla bırakmaz sonuna kadar savaşır.

DEDİĞİM DEDİK OĞLAKLAR

Kurallar ve prensipler onların hayatıdır. İlkeleri uğruna karşısına çıkan kimsenin gözünün yaşına bakmaz. Onlar nettir ve ne istediklerini bilirler. İkna çabaları boşunadır. Başarmak için kendini ortaya koyan Oğlaklar inadım inat der, sonuna kadar azimle uğraşır. Onların karşısında duracak güç pek yoktur.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!

  Bazı rahatsızlıklar cildimizden sinyal verirler.Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.