En hırslı burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
19.08.2019 16:33

En hırslı burçlar

Burçların eğlenceli ve sevecen yönleri dışında bir de hırs dolu yönleri var. Bazı burçlar var ki tam bir hırs küpü. Yoksa sizin burcunuz da bir hırs küpü mü?

Haber: En hırslı burçlar

Burcunuzun bir hırs küpü olup olmadığını merak ediyor musunuz? Siz öyle olmadığını düşünüyor olabilirsiniz ama belki de gözünüz çok yükseklerde olan birisinizdir.

ASABİ KOÇLAR

Koç burcu hedefe odaklandı mı güdümlü füze gibi o hedefe varmadan amacından vazgeçmez. Önüne çıkan engelleri de bir bir aşar, geri adım atmaz. Korkmaz, çekinmez. Onu hırslandıran şey ise başarmak değil başarıya giden yoldaki rekabettir.

KORKUSUZ AKREPLER

Akrepler tartışmalara uzaktır. Ama rekabetten geri çekilmez. Mücadelesini zekasıyla verir, rakiplerini kıvrak oyunlarla yener. Akrepler zehrini saklar ve en beklenmedik anda, tam "yenildi" dendiği anda ortaya çıkarır ve rakiplerini bertaraf eder. İstediği bir şeyi kafaya koyduysa, asla bırakmaz sonuna kadar savaşır.

DEDİĞİM DEDİK OĞLAKLAR

Kurallar ve prensipler onların hayatıdır. İlkeleri uğruna karşısına çıkan kimsenin gözünün yaşına bakmaz. Onlar nettir ve ne istediklerini bilirler. İkna çabaları boşunadır. Başarmak için kendini ortaya koyan Oğlaklar inadım inat der, sonuna kadar azimle uğraşır. Onların karşısında duracak güç pek yoktur.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Aç karnına bunları asla yapmayın!
  Aç karnına bunları asla yapmayın!

  Aç karnına yaptığınız bazı şeyler sağlığınız için ciddi riskler oluşturuyor olabilir. Size olağan gibi gelen ve günlük rutinlerinize dönüşen bazı davranışları sağlığınız için terk etmeli ve sağlığınızı korumalısınız.

  2 saat önce..
 • İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler
  İlişkinizin uzun sürmeyeceğini gösteren işaretler

  İlişkinizin ömrünü uzatmak ve hayat boyu mutlu olmak istiyorsanız, birlikteliğinizin şifrelerini iyi okumanız gerekiyor. Çünkü bazı işaretler ilişkinizin sonuna geldiğini söylüyor olabilir.

  3 saat önce..
 • Jöleli muhallebi tarifi
  Jöleli muhallebi tarifi

  Evinizde tatlı mı tatlı sevimli mi sevimli bir tarif hazırlamak ister misiniz? Özellikle çocuklarınızın çok seveceği jöleli muhallebi tarifi, tadı ve görüntüsüyle alışkanlık yapacak.

  4 saat önce..
 • BİM, 20 Eylül Cuma aktüel ürünler kataloğunu yayınladı
  BİM, 20 Eylül Cuma aktüel ürünler kataloğunu yayınladı

  BİM, 20 Eylül Cuma aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Katalogda teknoloji ürünlerinden çocuk ürünlerine, dekorasyon malzemelerinden kişisel ürünlere kadar çok sayıda seçenek bulunuyor.

  5 saat önce..
 • 16-22 Eylül haftalık burç yorumları
  16-22 Eylül haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

  16.9.2019 08:38