En hırslı burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
19.08.2019 16:33

En hırslı burçlar

Burçların eğlenceli ve sevecen yönleri dışında bir de hırs dolu yönleri var. Bazı burçlar var ki tam bir hırs küpü. Yoksa sizin burcunuz da bir hırs küpü mü?

Haber: En hırslı burçlar

Burcunuzun bir hırs küpü olup olmadığını merak ediyor musunuz? Siz öyle olmadığını düşünüyor olabilirsiniz ama belki de gözünüz çok yükseklerde olan birisinizdir.

ASABİ KOÇLAR

Koç burcu hedefe odaklandı mı güdümlü füze gibi o hedefe varmadan amacından vazgeçmez. Önüne çıkan engelleri de bir bir aşar, geri adım atmaz. Korkmaz, çekinmez. Onu hırslandıran şey ise başarmak değil başarıya giden yoldaki rekabettir.

KORKUSUZ AKREPLER

Akrepler tartışmalara uzaktır. Ama rekabetten geri çekilmez. Mücadelesini zekasıyla verir, rakiplerini kıvrak oyunlarla yener. Akrepler zehrini saklar ve en beklenmedik anda, tam "yenildi" dendiği anda ortaya çıkarır ve rakiplerini bertaraf eder. İstediği bir şeyi kafaya koyduysa, asla bırakmaz sonuna kadar savaşır.

DEDİĞİM DEDİK OĞLAKLAR

Kurallar ve prensipler onların hayatıdır. İlkeleri uğruna karşısına çıkan kimsenin gözünün yaşına bakmaz. Onlar nettir ve ne istediklerini bilirler. İkna çabaları boşunadır. Başarmak için kendini ortaya koyan Oğlaklar inadım inat der, sonuna kadar azimle uğraşır. Onların karşısında duracak güç pek yoktur.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri
  Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri

  Televizyon dizilerinin hikayeleri, dekorları ve müzikleri bizim için her zaman etkileyici olmuştur. Bunlar kadar diziyi dikkat çekici kılan diğer bir önemli detay ise dizideki uyumlu başrol çiftler. Bazı dizilerde oyuncuların kimyaları birbirine o kadar uyuyor ki hikayenin ve yapımın da önüne geçerek efsaneleşip yıllar yılı akıllara kazınıyor.

  19.11.2019 15:00
 • Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!
  Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!

  "Vücudumuzun en büyük organı sayılan cildimizin bebekler için önemi, bir örtü olmaktan çok daha fazlasıdır. Yeni doğan bir bebeğin derisi; duyarlı, ince ve kolay zedelenir yapıdadır. Bu nedenle; yıkanması ve bakımı da ayrı bir özen gerektirmektedir" diyen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Musa Bostancıoğlu açıkladı...

  18.11.2019 10:09