En fedakar burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.08.2019 08:42

En fedakar burçlar

Çok fedakar ve dost canlısı biri olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Belki de burcunuz farklı şeyler söylüyordur. İşte en fedakar burçlar…

Haber: En fedakar burçlar

Bazıları sadece kendini düşünür ve etrafına pek önem vermez, bazıları ise kendinden çok başkasını düşünür. Belki siz de çok fedakarsınızdır? Burcunuzun söylediklerine bakarak bunu öğrenebilirsiniz.

YENGEÇLER

Yengeçler için aile her şeyden önce gelir. Sadece aile değil başka insanlar için fedakarlık yapmaktan geri durmaz, kendilerinden çok başkalarını düşünürler.Başkaları gerekli yerde fedakârlık yapmadığı zaman da çok üzülürler.

ASLANLAR

Cömertliğiyle nam salan Aslanlar, borç vermekten hatta kefil olmaktan geri adım atmaz. Talep etmekten hoşlanmaz, talep edenlerin de isteklerini geri çevirmez. İş başa düşünce de yardım istemek yerine kendi işlerini kendileri halletmeye çalışırlar.

BALIK

Yardımseverlik onlar için hayat felsefesidir. Solmuş bir bitki görseler sularlar, aç bir hayvan görseler doyururlar. Yardıma muhtaç insan gördüklerinde de ihtiyaçlarını karşılamadan rahatlayamazlar.

BAŞAK

Nerede yardıma muhtaç birini görse gider, yarım eder. Hasta birini görse ilaçlarını içirir. Yolda yaşlı birini görse elinden tutar karşıdan karşıya geçirir. Onlar için kendi ihtiyaçları değil muhtaçların ihtiyaçları önceliklidir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17
 • Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı
  Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı

  Soğuk kış günleri yaklaştı. Yazın aydınlık ve ılık günleri geride kalırken, fiziksel ve sosyal şartlar insanların depresif hissetmesine zemin hazırlıyor. Liv Hospital Ulus'tan Klinik Psikolog Beril Yardımcı sonbahar depresyonundan korunmanın yollarını anlattı.

  11.10.2019 14:53