En fedakar burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.08.2019 08:42

En fedakar burçlar

Çok fedakar ve dost canlısı biri olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Belki de burcunuz farklı şeyler söylüyordur. İşte en fedakar burçlar…

Haber: En fedakar burçlar

Bazıları sadece kendini düşünür ve etrafına pek önem vermez, bazıları ise kendinden çok başkasını düşünür. Belki siz de çok fedakarsınızdır? Burcunuzun söylediklerine bakarak bunu öğrenebilirsiniz.

YENGEÇLER

Yengeçler için aile her şeyden önce gelir. Sadece aile değil başka insanlar için fedakarlık yapmaktan geri durmaz, kendilerinden çok başkalarını düşünürler.Başkaları gerekli yerde fedakârlık yapmadığı zaman da çok üzülürler.

ASLANLAR

Cömertliğiyle nam salan Aslanlar, borç vermekten hatta kefil olmaktan geri adım atmaz. Talep etmekten hoşlanmaz, talep edenlerin de isteklerini geri çevirmez. İş başa düşünce de yardım istemek yerine kendi işlerini kendileri halletmeye çalışırlar.

BALIK

Yardımseverlik onlar için hayat felsefesidir. Solmuş bir bitki görseler sularlar, aç bir hayvan görseler doyururlar. Yardıma muhtaç insan gördüklerinde de ihtiyaçlarını karşılamadan rahatlayamazlar.

BAŞAK

Nerede yardıma muhtaç birini görse gider, yarım eder. Hasta birini görse ilaçlarını içirir. Yolda yaşlı birini görse elinden tutar karşıdan karşıya geçirir. Onlar için kendi ihtiyaçları değil muhtaçların ihtiyaçları önceliklidir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Sabahları kolay uyanmanızı sağlayacak 3 hareket
  Sabahları kolay uyanmanızı sağlayacak 3 hareket

  Yoğun iş temposu ve koşturmacada çoğu zaman güzel dinlenip kaliteli bir uyku çekemiyoruz. Durum böyle olunca da sabahları berrak bir zihinle ve iyi dinlenmiş bir vücutla uyanmakta zor olabilir.

  14.9.2019 15:17
 • İlişkinizin kötüye gitmesini engelleyen 5 hareket
  İlişkinizin kötüye gitmesini engelleyen 5 hareket

  İlişkiniz zamanla yıpranabilir ve negatif yöne kayabilir. Bunun önüne geçmek için birlikteliğinize küçük dokunuşlar yapmalı ve ibreyi pozitife çevirmelisiniz.

  14.9.2019 14:43
 • Çocuklara yaban hayatını öğretme rehberi
  Çocuklara yaban hayatını öğretme rehberi

  Kuş bilimciler, Trakya'da yaban hayatını görüntüledi. Doğanın özel detaylarını yansıtan fotoğraflarla özel bir etkinlik yapabilir, çocuğunuza yaban hayatını eğlenceli şekilde öğretebilirsiniz.

  14.9.2019 13:32
 • Aksesuar dünyasında yeni bir soluk: Şeffaf çantalar
  Aksesuar dünyasında yeni bir soluk: Şeffaf çantalar

  İlginç tasarımlar her zaman dikkat çeker. Bu tasarımları üretmeye cesaret eden isimler moda dünyasında ya çok sevilir ya da oldukça dışlanır. Bu günlerde oldukça farklı bir çanta çeşidi kadınların kollarını süsler oldu: Şeffaf çantalar.

  14.9.2019 13:27
 • Dekorasyona farklı bir dokunuş: İskandinav stili
  Dekorasyona farklı bir dokunuş: İskandinav stili

  İşlevsel ve estetik yönü ile dekorasyona yeni bir görünüm kazandıran İskandinav stili, evlerinizde estetiği ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor.

  14.9.2019 13:02