En fedakar burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.08.2019 08:42

En fedakar burçlar

Çok fedakar ve dost canlısı biri olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Belki de burcunuz farklı şeyler söylüyordur. İşte en fedakar burçlar…

Haber: En fedakar burçlar

Bazıları sadece kendini düşünür ve etrafına pek önem vermez, bazıları ise kendinden çok başkasını düşünür. Belki siz de çok fedakarsınızdır? Burcunuzun söylediklerine bakarak bunu öğrenebilirsiniz.

YENGEÇLER

Yengeçler için aile her şeyden önce gelir. Sadece aile değil başka insanlar için fedakarlık yapmaktan geri durmaz, kendilerinden çok başkalarını düşünürler.Başkaları gerekli yerde fedakârlık yapmadığı zaman da çok üzülürler.

ASLANLAR

Cömertliğiyle nam salan Aslanlar, borç vermekten hatta kefil olmaktan geri adım atmaz. Talep etmekten hoşlanmaz, talep edenlerin de isteklerini geri çevirmez. İş başa düşünce de yardım istemek yerine kendi işlerini kendileri halletmeye çalışırlar.

BALIK

Yardımseverlik onlar için hayat felsefesidir. Solmuş bir bitki görseler sularlar, aç bir hayvan görseler doyururlar. Yardıma muhtaç insan gördüklerinde de ihtiyaçlarını karşılamadan rahatlayamazlar.

BAŞAK

Nerede yardıma muhtaç birini görse gider, yarım eder. Hasta birini görse ilaçlarını içirir. Yolda yaşlı birini görse elinden tutar karşıdan karşıya geçirir. Onlar için kendi ihtiyaçları değil muhtaçların ihtiyaçları önceliklidir.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'