Emine Erdoğan'dan Doğu Karadeniz paylaşımları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
27.08.2019 10:54

Emine Erdoğan'dan Doğu Karadeniz paylaşımları

Cumhurbaşkanı'nın eşi Emine Erdoğan, Doğu Karadeniz gezisinden özel fotoğraflar paylaştı. Tarzıyla beğeni toplayan Emine Erdoğan'ın paylaşımları sosyal medyada büyük beğeni topaldı.

Haber: Emine Erdoğan'dan Doğu Karadeniz paylaşımları

Karadeniz seyahati yapan ve gezisinden özel fotoğraflar paylaşan Emine Erdoğan, tarzı ve paylaştığı fotoğraflarla beğeni topladı. Yöre halkıyla da bir araya gelen Emine Erdoğan, o anların fotoğraflarını kişisel sosyal medya hesabından paylaştı.

YÖRE HALKIYLA BULUŞTU

Emine Erdoğan Doğu Karadeniz gezisinde yöre halkıyla bir araya gelerek sohbet etti. Emine Erdoğan, o anların fotoğraflarını paylaşarak "Doğu Karadeniz'in eşsiz doğal güzellikleri ile ünlü Hemşin'de emektar kadınlarımızla samimi sohbetler yaptık. Tarihi Bilen Köyü Camii'ni ziyaret ettik." notunu ekledi.

MİMARİ ZENGİNLİKLERİ PAYLAŞTI

Karadeniz gezisinde Camii ziyareti yapan Emine Erdoğan "Rize'de Güneyce Hacışeyh Camii ve Kalkandere Hüseyinhoca Köyü Camii'ni ziyaret ettik. 1800'lü yıllardan miras kalan geçme tekniği ile kestane ve çam ağaçlarından inşa edilen camilerimiz, ahşap oymacılığı ve kündekâri sanatlarının da nadir örneklerini sunuyor." notu ile camii ziyaretine ait fotoğrafları paylaştı.Yeni Yenikadın Haberleri

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.

 • Kozmetik çekmecelerinde detoks zamanıKozmetik çekmecelerinde detoks zamanı

  Kıyafetlerde yaptığımız bahar temizliğini, kozmetik için de yapmak lazım. Alış-veriş yaparken, heves edip aldığımız bir sürü kremler, makyaj malzemeleri... Peki hangilerini kullanıyorsunuz, hangileri işe yarar, hangileri çöpe gitmeli. Gelin bu hafta bu işi de halledelim.