Emine Erdoğan'dan Doğu Karadeniz paylaşımları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
27.08.2019 10:54

Emine Erdoğan'dan Doğu Karadeniz paylaşımları

Cumhurbaşkanı'nın eşi Emine Erdoğan, Doğu Karadeniz gezisinden özel fotoğraflar paylaştı. Tarzıyla beğeni toplayan Emine Erdoğan'ın paylaşımları sosyal medyada büyük beğeni topaldı.

Haber: Emine Erdoğan'dan Doğu Karadeniz paylaşımları

Karadeniz seyahati yapan ve gezisinden özel fotoğraflar paylaşan Emine Erdoğan, tarzı ve paylaştığı fotoğraflarla beğeni topladı. Yöre halkıyla da bir araya gelen Emine Erdoğan, o anların fotoğraflarını kişisel sosyal medya hesabından paylaştı.

YÖRE HALKIYLA BULUŞTU

Emine Erdoğan Doğu Karadeniz gezisinde yöre halkıyla bir araya gelerek sohbet etti. Emine Erdoğan, o anların fotoğraflarını paylaşarak "Doğu Karadeniz'in eşsiz doğal güzellikleri ile ünlü Hemşin'de emektar kadınlarımızla samimi sohbetler yaptık. Tarihi Bilen Köyü Camii'ni ziyaret ettik." notunu ekledi.

MİMARİ ZENGİNLİKLERİ PAYLAŞTI

Karadeniz gezisinde Camii ziyareti yapan Emine Erdoğan "Rize'de Güneyce Hacışeyh Camii ve Kalkandere Hüseyinhoca Köyü Camii'ni ziyaret ettik. 1800'lü yıllardan miras kalan geçme tekniği ile kestane ve çam ağaçlarından inşa edilen camilerimiz, ahşap oymacılığı ve kündekâri sanatlarının da nadir örneklerini sunuyor." notu ile camii ziyaretine ait fotoğrafları paylaştı.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri
  Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri

  Televizyon dizilerinin hikayeleri, dekorları ve müzikleri bizim için her zaman etkileyici olmuştur. Bunlar kadar diziyi dikkat çekici kılan diğer bir önemli detay ise dizideki uyumlu başrol çiftler. Bazı dizilerde oyuncuların kimyaları birbirine o kadar uyuyor ki hikayenin ve yapımın da önüne geçerek efsaneleşip yıllar yılı akıllara kazınıyor.

  19.11.2019 15:00
 • Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!
  Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!

  "Vücudumuzun en büyük organı sayılan cildimizin bebekler için önemi, bir örtü olmaktan çok daha fazlasıdır. Yeni doğan bir bebeğin derisi; duyarlı, ince ve kolay zedelenir yapıdadır. Bu nedenle; yıkanması ve bakımı da ayrı bir özen gerektirmektedir" diyen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Musa Bostancıoğlu açıkladı...

  18.11.2019 10:09
 • 11-17 Kasım haftalık burç yorumları
  11-17 Kasım haftalık burç yorumları

  Haftaya yüz yılda 13 defa olan Merkür Tutulması ile başlıyoruz. Bu hafta iletişim ve internet sorunları artabilir. Ancak gökyüzündeki koruyucu bir etki sebebiyle, olaylar geçen haftaya göre daha yumuşak geçişli olabilir.

  11.11.2019 09:30