Dünyanın en mutlu kirpisi Instagram fenomeni oldu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
18.09.2019 08:42

Dünyanın en mutlu kirpisi Instagram fenomeni oldu

Harbee adlı kirpi, sahibinin paylaşımları sayesinde Instagram fenomeni oldu. 1,5 milyon takipçiye ulaşan Harbee, sevimli halleri ile takipçilerin beğenisini topluyor.

Haber: Dünyanın en mutlu kirpisi Instagram fenomeni oldu

Sahipleri tarafından dünyayı gezdirilen Harbee adlı kirpi, 1,5 milyon takipçiye ulaşarak Instagram fenomeni oldu.

1,5 MİLYON TAKİPÇİSİ OLDU

İlk başta Mr Pokee adlı kirpi ve sahibi Talitha Girnus'la yolculuğa başlayan hesap, Mr Pokee'nin ölümünün ardından yoluna Harbee ile devam etti.Sahibi ile dünyayı gezen ve fotoğrafları ile takipçilerin ilgisini çeken Harbee ise 1,5 milyon takipçiye ulaşarak fenomen oldu.

DÜNYAYI GEZİYOR

Harbee'nin sahibi Girnus, dünyanın dört bir yanını gezerek insanlara ilham olmaya devam ettiklerini söylüyor.

Harbee'nin paylaşımları:

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'