Dünyanın en güzel kızı Thylane Blondeau büyüdü Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
9.09.2019 10:55

Dünyanın en güzel kızı Thylane Blondeau büyüdü

İsmini şimdiye kadar duymamış bile olsanız fotoğraflarını mutlaka defalarca görmüşsünüzdür. 4 yaşında 'Dünyanın en güzel kızı' seçilen şimdilerde Fransa'nın en gözde modeli olan Thylane Blondeau, hala ihtişamlı yüz hatlarıyla göz dolduruyor.

Haber: Dünyanın en güzel kızı Thylane Blondeau büyüdü

Keskin ve kalemle çizilmiş gibi duran göz ve ağız yapısı ile daha küçük yaşında birçok markanın yüzü olan güzel Thylane, mavi gözleri ve bal rengi saçlarıyla podyumların tozunu attırmaya başladı bile. Dünyaca tanınmış birçok kozmetik ve parfüm markasının reklam yüzü olan Fransız model, küçük yaşta kazandığı ünvanını kaybetmediğini bu günlerde kırmızı halılarda verdiği harika fotoğraf kareleriyle ispatlıyor.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'