Rezervasyonlar Artık, "Reztoran" Üzerinden Alınacak Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Rezervasyonlar Artık, "Reztoran" Üzerinden Alınacak

Türkiye'nin ilk gerçek zamanlı restoran rezervasyonu sitesi olan Reztoran, İstanbul, İzmir, Ankara, Çeşme ve Bodrum'da 900'ün üzerinde üye restorana ücretsiz rezervasyon imkanı sağlıyor.

Haber: Rezervasyonlar Artık, 'Reztoran' Üzerinden Alınacak

Kurulduğu ilk günden bu yana online restoran rezervasyonu alanında yerli ve yabancı rakiplerinden ayrışarak pazar lideri olan Reztoran, şimdi de dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor ile büyük bir anlaşmaya imza attı.

2014 yılından bu yana 200.000 kişiye hizmet sunan ve 900.000 kişiyi oturtan firma, global markalarla yaptığı işbirlikleriyle de dikkat çekiyor.

2016 yılında Opentable, 2017 yılında ise Bookatable ile yapılan anlaşmalarla bu iki firmanın Türkiye'deki restoranlara erişimi sağlanırken, Reztoran.com kullanıcılarının da yurt dışında da rezervasyon yapabilmesinin önü açılmıştı. Ayrıca 3 sene süren yoğun rekabet sonucunda 2018'den beri Pazar lideri olmuştu.

Global pazardaki iş birliklerine son hız devam eden Reztoran.com, son olarak Tripadvisor ile önemli bir anlaşmaya imza attı. Bu anlaşma sayesinde Tripadvisor'da restoran görüntülerken tek bir butonla Reztoran.com altyapısı üzerinden ücretsiz şekilde rezervasyon yapabilmek mümkün hale geldi. Konuyla ilgili açıklama yapan Reztoran.com kurucusu Irmak Dönmez bu iş birliğinin turizme de büyük katkı sağlayacağını belirterek açıklamasında şu noktalara da yer verdi; "Global markalarla yaptığımız çalışmalara TripAdvisor ile devam ediyoruz. Dünyanın en büyük markalarından biri olma yolunda ilerleyen TripAdvisor ile yaptığımız bu anlaşma yabancı turistlerin Türkiye'deki restoranları keşfetmelerini ve buralara erişimini da kolaylaştıracak. Bu durumun restoran ve turizm sektörüne gün geçtikçe artan bir katkı sağlayacağına inanıyoruz."

4.10.2018 10:24 [11297058]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.