Doğum Videom " Hoş Geldin Venüs " | Sebile Ölmez Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Doğum Videom " Hoş Geldin Venüs " | Sebile Ölmez

O kadar mutluyum ki, bu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim. Doğum sürecimde bana destek olan hepinize çok teşekkür ederim. Özellikle canım doktorum Egemen Koyuncu pozitif enerjisi ve profesyonelliğiyle bu süreci mükemmel yönetti.

O kadar mutluyum ki, bu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim. Doğum sürecimde bana destek olan hepinize çok teşekkür ederim. Özellikle canım doktorum Egemen Koyuncu pozitif enerjisi ve profesyonelliğiyle bu süreci mükemmel yönetti. Acıbadem Altunizade yeni bir hastane olduğu için kafamda soru işaretleri olsa da profesyonellikleri, ilgileri ve güler yüzlülükleriyle tüm sorular uçup gitti. Ekibe ve 5.kat hemşirelerine özel teşekkür ederim. İşini gücüü bırakıp doğuma koşan canım dostlarıma çok teşekkür ederim. Özellikle Venüs program dışı gelmeye karar verince bizim için kendilerini paralayan bu güzel videoyu hazırlayan Kısa Bi Film'e (Elif ve Tuncay) çok teşekkür ederim. Beni ağlatan doğum videoları ve mükemmel çekimleri nedeni ile hamile kalmaya niyetim olduğu andan itibaren onlardan başkasını düşünmemiştim. Son dakika nasıl yetişecek diye hüngür hüngür ağlarken doğumdan önce odamı süslemeye gelen GA Events 'e zırt pırt fikir değiştirdiğim halde bana katlanıp mükemmel iş çıkardıkları için çok teşekkür ederim. Nefis lezzetleri ve mükemmel görselleriyle herkese parmak yalatan yine son dakika kurtarıcım Candy Fırınım'a çok teşekkür ederim. Son olarak her postumda her paylaşımımda birbirinden güzel mesajlar ve dualar yazan yanımda olan sizlere çok ama çok teşekkür ederim.

15.10.2018 17:09 [11334766]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.