Sarhoş Hemşire, Doğum Sırasında Sert Bir Şekilde Çektiği Bebeğin Kafasını Kopardı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Sarhoş Hemşire, Doğum Sırasında Sert Bir Şekilde Çektiği Bebeğin Kafasını Kopardı

Hindistan'da doğum sırasında erkek hemşire tarafından sert bir şekilde çekilen bebeğin kafası koptu. Erkek hemşire, bebeğin kafasız vücudunu hastanenin morguna kaldırdı. Olay sonrası açıklama yapan hamile kadının kocası, erkek hemşirenin doğum sırasında sarhoş olduğunu söyledi.

Hindistan'ın Ramgarh şehrinde Dikhsa Kanwar isimli kadın doğum sancıları tutunca kocası tarafından hastaneye götürüldü. Doğum sırasında erkek hemşire, bebeğin kafasını çok sert çekerek annesinin karnından çıkarmak isterken bebeğin kafasını kopardı. Erkek hemşire daha sonra bir arkadaşı ile birlikte kafasız bebeğin vücudunu hastanenin morguna kaldırdı.

DOĞUM SIRASINDA BEBEĞİN KAFASI KOPTU

Kadın doğum uzmanı Dr. Ravindra Sankhla, hemşirelerin doğum sırasında bebeğin kafasını kopardığını ve kopan kafanın anne rahminde kaldığını söyledi. Diğer doktorların da yardımı ile yapılan operasyon sonrası bebeğin kopan kafası sıkıştığı yerden çıkarıldı. Başka bir hastanenin yoğun bakımına kaldırılan anne ise yaşam mücadelesi veriyor.

ACILI BABA, ERKEK HEMŞİRENİN SARHOŞ OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Olay sonrası iki erkek hemşire hakkında soruşturma açılırken, hamile kadının kocası Bhati, eşinin doğumuna giren iki erkek hemşirenin doğum sırasında sarhoş olduklarını ve çocuğu bilinçsizce sert bir şekilde anne karnından çıkarmaya çalışırken bebeğin kafasını kopardıklarını söyledi.

HABERLER.COM / DIŞ HABERLER

11.1.2019 17:58 [11632642]

Ziyaretçi yorumları

 • Yorum yazmak için tıklayın
 • SEVMEM - 12 Ocak 2019 Cumartesi

  Bu hindistan çok berbat bir şehir iskamiyet bile hindistana girdiğinde onu bile bizmaya kalkmışlar yok insana secde yok başka ritueller kafakarina göre her halt var gidilecek yer değil kokan şehir hindistan
 • AYA DUA - 12 Ocak 2019 Cumartesi

  Aman ne bu allahım ne nası böylesi bi vahşet yapılır diycek soz bulamadım yazıklar olsun
 • MALKOÇOĞLU06 - 12 Ocak 2019 Cumartesi

  yazık
 • FANI - 12 Ocak 2019 Cumartesi

  Ooooooha .Bu nedir yaaa 9 ay kadın karninda tasisın sen doguma sarhoş gir.Hayatimda duydugum en acı ve korkunç olaylardan birisi.Buradan Türk doktorlarina,ebe ve hemşirelerine selâm olsun.Iyiki varsınız.
 • MUSLIM - 12 Ocak 2019 Cumartesi

  YUH YA
 • MÜHENDİS - 12 Ocak 2019 Cumartesi

  allah belanı versin kör olasıca allahım ya :(
 • UBERCİ - 12 Ocak 2019 Cumartesi

  ha hindistan ha adana farketmiyo

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.