Doğum Gününde Nasıl Çiçek Gönderilir Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
18.11.2015 13:02

Doğum Gününde Nasıl Çiçek Gönderilir

En güzel doğum günü hediyesi ise, duygularınızı en iyi yansıtacak ve sevginizi ifade edecek bir buket çiçektir.

Haber: Doğum Gününde Nasıl Çiçek Gönderilir

Doğum günü, senede sadece bir kez kutlanan en özel günlerdir. Doğum gününde gönderilecek hediyeler için sayısız seçenek vardır. En güzel doğum günü hediyesi ise, duygularınızı en iyi yansıtacak ve sevginizi ifade edecek bir buket çiçektir. Çiçekler, söylemek istediklerinizi renkleri ve görünüşleri ile gönderdiğiniz kişiye iletirler.

DOĞUM GÜNÜ ÇİÇEĞİ İÇİN DİKKAT

Doğum günü çiçekleri, gösterişli ve göndereceğiniz kişinin karakterine uygun olmalıdır. En romantik doğum günü hediyesi olan çiçeklerin başında; orkide, lilyum, beyaz güller, kırmızı güller, papatya buketleri gelmektedir. Doğum günü çiçeği seçerken; saksıda canlı çiçek, vazoda çiçek, yapay çiçek ve buket çiçek seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz.

ERKEKLERE SAKSI

Erkeklere doğum günü çiçeği gönderirken saksı çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Kadınlara doğum günü çiçeği seçerken de buket çiçekleri veya vazo çiçeklerine öncelik verebilirsiniz. Çiçeğinizi seçtikten sonra, doğum günü çiçeğinin kartına yazacaklarınız kısa ve anlamlı olmalıdır.

KARTI UNUTMAYIN

Duygularınızı en iyi ifade eden doğum günü mesajını çiçeğin kartına yazın. Doğum günü çiçeğini adrese teslim seçeneği ile gönderebilirsiniz. Bu sayede çiçekçi aramakla ve sipariş takibiyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. İnternetten doğum günü çiçeği siparişi vererek, siparişinizle ilgili tüm süreçleri online olarak takip edebilirsiniz.

İNTERNETTEN SİPARİŞLERE DİKKAT

İnternetten doğum günü çiçeği göndermek için en güvenilir siteyi tercih etmelisiniz. Aksi halde siparişinizle ilgili üzücü ve yorucu problemlerle karşlışabilirsiniz. Annenize, sevgilinize, en yakın iş arkadaşınıza veya çocuğunuza doğum günü çiçeği göndererek, en özel gününde mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Doğum gününüzde kendiniz için de çiçek siparişi verebilirsiniz. (Kaynak:cicekci.com)


Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Alışveriş Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.