Doğru Kişiyle Birlikte Olduğunuzun 11 İşareti Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Doğru Kişiyle Birlikte Olduğunuzun 11 İşareti

En uyumlu ilişkiler bile bazen zorlayıcı olabilir, çalkantılı ilişkilerden bahsetmiyoruz bile. Peki onun doğru insan mı yoksa gelip geçici bir ilişki mi olduğunu nerden anlarsınız?

Haber: Doğru Kişiyle Birlikte Olduğunuzun 11 İşareti

En mükemmel ilişkiler bile bazen iniş ve çıkışlar yaşayabilir. Yazdığımız 11 maddede doğru bir ilişkide olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

Midede kelebeklerin uçuştuğu cicim ayları bittikten sonra sizin ve partnerinizin ne hissettiği ve ilişkinizin ne durumda olduğunu inceleyin. Eğer doğru bir ilişkideyseniz siz ve partneriniz birbirinizin yanında rahat ve mutlu olmaya, birbirinize saygı göstermeye devam edersiniz ve daha önce hiç kimseyi sevmediğiniz kadar birbirinizi seversiniz

Bazen kavga edersiniz

Popüler inanışın tam tersine, bazen kavga etmeniz ve farklı konularda görüş ayrılıkları yaşamanız gayet normal, hatta ilişki için oldukça sağlıklı. Eğer düşüncelerinizi belirtmeyip, duygularınızı saklayıp, kendinizi geri plana çekiyorsanız ilişkiniz sizi huzursuz ve sinirli yapar. Kavga ederken bir şeyi kanıtlamaya çalışmayın, birbirinizi anlamaya çalışın. Bu aranızdaki iletişimin kuvvetlenmesini sağlar.

Birbirinize karşı samimisiniz

Bir ilişkideki en iyi şey iki tarafında kendini özgürce ifade etmesidir. Eğer tabularınız, yasak konularınız yoksa ve sevdiğiniz insanlar her şey hakkında rahatça konuşabiliyorsanız, güvenebileceğiniz bir insanla doğru bir ilişkidesiniz demektir. Samimi iletişim birbirinizi anlamanız ve derin bir bağ oluşturmanıza yardım eder.

Nasıl eğlenmeniz gerektiğini biliyorsunuz

İki insanı birbirine bağlayan,sağlıklı ve mutlu bir ilişkiyi oluşturan en önemli şeylerden biri, birbirini güldürmek ve mutlu anlar paylaşmaktır. Partnerinizle mutlu olduğunuzu hissetmek bir ilişkideki en doğal şeydir, son birkaç gündür beraber ne kadar güldüğünüzü düşünün. Mizah anlayışı çok önemlidir!

Ayrı zaman geçiriyorsunuz

Çift olmak, tüm zamanınızı birlikte geçirmek ve tüm hobilerinizin aynı olması anlamına gelmiyor. İlişkiniz oturmaya başladıktan sonra siz ve partneriniz ayrı ilgi alanlarınızın ve ayrı zaman geçirmek istediğiniz arkadaşlarınızın olduğunu anlayacaksınız. Sizin kız gecesi yapmanızın önemli olduğu kadar partnerinizin de arkadaşlarıyla zaman geçirmesi önemli.

Beraber zaman geçiriyorsunuz

Konu ilişki olunca yemek pişirmek ve beraber film seyretmek gibi küçük şeylerden, aynı projede yer almak veya dağa tırmanmak gibi şeyleri beraber yapmaktan mutlu olursunuz. Sağlıklı bir ilişki beraber mutlu olmak ve hayatınızın en anlamlı anılarını beraber yaşamanızdan ibarettir.

Benliğinizi kaybetmiyorsunuz

Siz ve partneriniz birbirinize saygı duyuyorsunuz ve olduğunuz kişilere değer veriyorsunuz. Çoğu insan ilişkiye karşısındaki insanın değişmesini umarak başlıyor, partnerinin sözde sahip olduğu kusurları düzeltmeye çalışır fakat asla işe yaramaz. İlişki içerisindeyken kendiniz olmanız ve sevdiğiniz şeyleri yapmaya devam etmeniz önemli. Başarılı bir ilişkinin anahtarı budur ve eğer kendinizi böyle hissediyorsanız kesinlikle doğru ilişkidesinizdir.

Birbirinizin daha iyi olması için çaba gösteriyorsunuz

Siz ve partneriniz birbirinize ilham veriyor ve yaptığınız işte daha iyi olmanızı sağlıyorsanız kesinlikle doğru ilişkidesiniz. Örneğin partneriniz koşmayı severken sizin de fit olmayı istemeniz ya da partneriniz modern sanatı sevdiğiniz için sizinle müzeleri gezip sanatı daha iyi öğrenmek için çabalıyorsa birbirinizi daha iyi hale getirdiğinizi gösterir.

Birbirinizi cezbediyorsunuz

Zaman geçtikçe partnerizi ruh,beden ve zeka olarak cezbetmeye devam ediyorsunuz. Birbirinize olan ilginizi kaybetmiyorsunuz ve aranızdaki kıvılcımı iletişim kurarak, beraber eğlenceli şeyler yaparak ve ilişkinin başındaki gibi dışarı çıkarak canlı tutuyorsunuz. Partnerinizin ruhunu seviyor ve onunla saatlerce durmadan konuşabiliyorsanız ve partneriniz de sizi saatlerce dikkatli bir şekilde dinleyip, söylediklerinize bayılıyorsa doğru bir ilişkidesiniz.

Geleceğinizi beraber planlıyorsunuz

Eğer doğru insanla tanıştıysanız, beraber gelecek planlamanız çok normal. Neden sizi mutlu eden, huzur veren ve tatmin eden insanı bırakmak isteyesiniz ki? Bırakmamalısınız da. Bu yüzden sürekli beraber tatile çıkmak, köpek sahiplenmek veya birlikte yaşamak hakkındaki gelecek planlarından bahsediyorsunuz.

Basit şeyleri bile beraber yapmaktan hoşlanıyorsunuz

Partnerinizle market alışverişi yapmayı denediniz mi? Beraber yaptığınız diğer şeyler gibi bunda da eğlendiyseniz mükemmel bir ilişkide olduğunuzu söyleyebiliriz. Ev işi yapmak dünyanın en eğlenceli şeyi olmayabilir ama beraber yapmanın ev işlerini daha keyifli hale getirdiği kesin.

Affediyor ve unutuyorsunuz

Doğal olarak bazı konularda anlaşamayacak, büyük veya küçük kavgalar edeceksiniz. Bazen partneriniz sizi sinirlendirecek ve bazen siz onu delirteceksiniz. Buna rağmen günün sonunda siz ve partneriniz birbirinizi affedecek ve hiçbir şey olmamış gibi ilişkinize devam edeceksiniz. Olumsuz şeyler üzerinde durmamak ilişkinizin sağlığı için önemlidir.

.Kaynak: Pembenar

5.7.2018 17:30 [11020487]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Düşük Tansiyonlulara Özel Öneriler
  Düşük Tansiyonlulara Özel Öneriler

  “Benim tansiyonum hep düşük” diyorsanız, tansiyon hastası olma riskiniz de düşük demektir. Ama bir grup düşük tansiyonlu bu kadar şanslı değil! Tansiyon hastası olmasalar bile yorgunluktan bulantıya, çarpıntıdan bayılmaya kadar varan günlük hayatlarını ve hayat kalitelerini etkileyebilen sorunlar yaşayabiliyorlar. Peki, düşük tansiyonla yaşamanın sırları neler? Kardiyoloji Uzmanı Dr. Yeşim Yılmaz Can bu kişilere yönelik genel ve acil durumlardaki yapabilecekleri konusunda önerilerde bulunuyor.

  2 saat önce..
 • 6. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 23 Eylül'de
  6. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 23 Eylül'de

  2013 yılından bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, bu yıl 6’ncı etkinliğiyle tüm şehir kadınlarını bisikletleriyle birlikte buluşma noktalarına davet ediyor.

  2 saat önce..
 • Tükenmez Kalem Nasıl Çıkar?
  Tükenmez Kalem Nasıl Çıkar?

  Tükenmez kalem lekesi en zor çıkan lekelerden biridir. Özellikle kıyafetlerinize sık sık bulaşan tükenmez kalemi nasıl çıkaracağınızı bilmiyorsanız, bu haberimiz sizin için. Gömlekten, pantolondan, halıdan, kumaştan, koltuktan tükenmez kalem lekesini çıkarmak için pratik ve kolay yöntemleri paylaştık. Peki, tükenmez kalem nasıl çıkar?

  3 saat önce..
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 10/Fırtına Gelecek yönünde düşünebiliriz.

  20.9.2018 19:30
 • Sakin Kalalım
  Sakin Kalalım

  Bugün ne yapılabilir ? Bugünlerde gökyüzü oldukça gergin ve bu durum duygusal açıdan hoş olmayan durumlara neden olabilir.

  20.9.2018 19:15