Doğru Kişiyle Birlikte Olduğunuzun 11 İşareti Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Doğru Kişiyle Birlikte Olduğunuzun 11 İşareti

En uyumlu ilişkiler bile bazen zorlayıcı olabilir, çalkantılı ilişkilerden bahsetmiyoruz bile. Peki onun doğru insan mı yoksa gelip geçici bir ilişki mi olduğunu nerden anlarsınız?

Haber: Doğru Kişiyle Birlikte Olduğunuzun 11 İşareti

En mükemmel ilişkiler bile bazen iniş ve çıkışlar yaşayabilir. Yazdığımız 11 maddede doğru bir ilişkide olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

Midede kelebeklerin uçuştuğu cicim ayları bittikten sonra sizin ve partnerinizin ne hissettiği ve ilişkinizin ne durumda olduğunu inceleyin. Eğer doğru bir ilişkideyseniz siz ve partneriniz birbirinizin yanında rahat ve mutlu olmaya, birbirinize saygı göstermeye devam edersiniz ve daha önce hiç kimseyi sevmediğiniz kadar birbirinizi seversiniz

Bazen kavga edersiniz

Popüler inanışın tam tersine, bazen kavga etmeniz ve farklı konularda görüş ayrılıkları yaşamanız gayet normal, hatta ilişki için oldukça sağlıklı. Eğer düşüncelerinizi belirtmeyip, duygularınızı saklayıp, kendinizi geri plana çekiyorsanız ilişkiniz sizi huzursuz ve sinirli yapar. Kavga ederken bir şeyi kanıtlamaya çalışmayın, birbirinizi anlamaya çalışın. Bu aranızdaki iletişimin kuvvetlenmesini sağlar.

Birbirinize karşı samimisiniz

Bir ilişkideki en iyi şey iki tarafında kendini özgürce ifade etmesidir. Eğer tabularınız, yasak konularınız yoksa ve sevdiğiniz insanlar her şey hakkında rahatça konuşabiliyorsanız, güvenebileceğiniz bir insanla doğru bir ilişkidesiniz demektir. Samimi iletişim birbirinizi anlamanız ve derin bir bağ oluşturmanıza yardım eder.

Nasıl eğlenmeniz gerektiğini biliyorsunuz

İki insanı birbirine bağlayan,sağlıklı ve mutlu bir ilişkiyi oluşturan en önemli şeylerden biri, birbirini güldürmek ve mutlu anlar paylaşmaktır. Partnerinizle mutlu olduğunuzu hissetmek bir ilişkideki en doğal şeydir, son birkaç gündür beraber ne kadar güldüğünüzü düşünün. Mizah anlayışı çok önemlidir!

Ayrı zaman geçiriyorsunuz

Çift olmak, tüm zamanınızı birlikte geçirmek ve tüm hobilerinizin aynı olması anlamına gelmiyor. İlişkiniz oturmaya başladıktan sonra siz ve partneriniz ayrı ilgi alanlarınızın ve ayrı zaman geçirmek istediğiniz arkadaşlarınızın olduğunu anlayacaksınız. Sizin kız gecesi yapmanızın önemli olduğu kadar partnerinizin de arkadaşlarıyla zaman geçirmesi önemli.

Beraber zaman geçiriyorsunuz

Konu ilişki olunca yemek pişirmek ve beraber film seyretmek gibi küçük şeylerden, aynı projede yer almak veya dağa tırmanmak gibi şeyleri beraber yapmaktan mutlu olursunuz. Sağlıklı bir ilişki beraber mutlu olmak ve hayatınızın en anlamlı anılarını beraber yaşamanızdan ibarettir.

Benliğinizi kaybetmiyorsunuz

Siz ve partneriniz birbirinize saygı duyuyorsunuz ve olduğunuz kişilere değer veriyorsunuz. Çoğu insan ilişkiye karşısındaki insanın değişmesini umarak başlıyor, partnerinin sözde sahip olduğu kusurları düzeltmeye çalışır fakat asla işe yaramaz. İlişki içerisindeyken kendiniz olmanız ve sevdiğiniz şeyleri yapmaya devam etmeniz önemli. Başarılı bir ilişkinin anahtarı budur ve eğer kendinizi böyle hissediyorsanız kesinlikle doğru ilişkidesinizdir.

Birbirinizin daha iyi olması için çaba gösteriyorsunuz

Siz ve partneriniz birbirinize ilham veriyor ve yaptığınız işte daha iyi olmanızı sağlıyorsanız kesinlikle doğru ilişkidesiniz. Örneğin partneriniz koşmayı severken sizin de fit olmayı istemeniz ya da partneriniz modern sanatı sevdiğiniz için sizinle müzeleri gezip sanatı daha iyi öğrenmek için çabalıyorsa birbirinizi daha iyi hale getirdiğinizi gösterir.

Birbirinizi cezbediyorsunuz

Zaman geçtikçe partnerizi ruh,beden ve zeka olarak cezbetmeye devam ediyorsunuz. Birbirinize olan ilginizi kaybetmiyorsunuz ve aranızdaki kıvılcımı iletişim kurarak, beraber eğlenceli şeyler yaparak ve ilişkinin başındaki gibi dışarı çıkarak canlı tutuyorsunuz. Partnerinizin ruhunu seviyor ve onunla saatlerce durmadan konuşabiliyorsanız ve partneriniz de sizi saatlerce dikkatli bir şekilde dinleyip, söylediklerinize bayılıyorsa doğru bir ilişkidesiniz.

Geleceğinizi beraber planlıyorsunuz

Eğer doğru insanla tanıştıysanız, beraber gelecek planlamanız çok normal. Neden sizi mutlu eden, huzur veren ve tatmin eden insanı bırakmak isteyesiniz ki? Bırakmamalısınız da. Bu yüzden sürekli beraber tatile çıkmak, köpek sahiplenmek veya birlikte yaşamak hakkındaki gelecek planlarından bahsediyorsunuz.

Basit şeyleri bile beraber yapmaktan hoşlanıyorsunuz

Partnerinizle market alışverişi yapmayı denediniz mi? Beraber yaptığınız diğer şeyler gibi bunda da eğlendiyseniz mükemmel bir ilişkide olduğunuzu söyleyebiliriz. Ev işi yapmak dünyanın en eğlenceli şeyi olmayabilir ama beraber yapmanın ev işlerini daha keyifli hale getirdiği kesin.

Affediyor ve unutuyorsunuz

Doğal olarak bazı konularda anlaşamayacak, büyük veya küçük kavgalar edeceksiniz. Bazen partneriniz sizi sinirlendirecek ve bazen siz onu delirteceksiniz. Buna rağmen günün sonunda siz ve partneriniz birbirinizi affedecek ve hiçbir şey olmamış gibi ilişkinize devam edeceksiniz. Olumsuz şeyler üzerinde durmamak ilişkinizin sağlığı için önemlidir.

.Kaynak: Pembenar

5.7.2018 17:30 [11020487]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Çocuklarda Görülen Hastalıklara Karşı Alınması Gereken Önlemler
  Çocuklarda Görülen Hastalıklara Karşı Alınması Gereken Önlemler

  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. İlkay Değerli, hastalıklara karşı anne babalara önemli uyarılar ve önerilerde bulundu, hastalıktan uzak bir okul dönemi için alınması gereken 8 önlemi anlattı…

  31 dakika önce..
 • Gerçekten Burun Estetiğine İhtiyacınız Var Mı?
  Gerçekten Burun Estetiğine İhtiyacınız Var Mı?

  Günümüzün en yaygın estetik cerrahi prosedürlerinden biri rinoplasti olarak bilinen burun ameliyatıdır. Peki, kişi gerçekten burun estetiğine ihtiyacı olup olmadığını nasıl bilecek. Sizler için bu soruyu Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk’e sorduk.

  1 saat önce..
 • Portakallı ve Karamelli Kek Tarifi
  Portakallı ve Karamelli Kek Tarifi

  Soğuk havalarda içinizi ısıtacak ve lezzetine doyamayacağınız bir kek tarifi paylaşıyoruz. Portakallı ve karamelli keki, çayın, kahvenin ya da sütün yanında yiyebilirsiniz. İçerisine katacağınız çikolata parçacıkları ile karamelin ve portakalın birleşmesi, ortaya mükemmel bir lezzet çıkaracaktır. İşte portakallı ve karamelli kek tarifi…

  1 saat önce..
 • Bakliyat Sevmek İçin 10 Neden
  Bakliyat Sevmek İçin 10 Neden

  Kuru bezelye, Richlea mercimeği ve nohutun 100’er gramında bulunun yüksek protein ve lif ile düşük yağ oranı göz önüne alındığında bakliyatlar sağlıklı beslenmenin vazgeçilmez bir parçası!

  2 saat önce..
 • Çocuklara Sütü Nasıl Sevdirebiliriz?
  Çocuklara Sütü Nasıl Sevdirebiliriz?

  Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Berna Ertuğ, “27 Eylül Dünya Okul Süt Günü” öncesinde, çocuklarda süt tüketiminin önemi hakkında bilgi verdi.

  2 saat önce..