Doğru gelinlik iç çamaşırı nasıl olmalı? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
23.08.2019 14:23

Doğru gelinlik iç çamaşırı nasıl olmalı?

Düğün alışverişinde hayalinizdeki gelinliği bulabilmek için birçok alternatifi deniyorsunuz. Doğru gelinlik bulunduktan sonra sıra gelin aksesuarlarında. İlk sırada da tabii ki gelinlik altına giyilecek iç çamaşırları geliyor. Gelinliğiniz ile doğru uyumu yakalayacağınız iç çamaşırları yazımız size yol gösterecek.

Haber: Doğru gelinlik iç çamaşırı nasıl olmalı?

Düğün gününüz en özel ve güzel günlerinizden biridir. Bugünde kusursuz, kendinizi içinde iyi hissedeceğiniz gelinlik gibi iç çamaşırlarınız da aynı olmalı. Peki giyeceğiniz iç çamaşırınız tek parçalı mı yoksa iki parçalı mı olmalı? Hangi iç çamaşırı giyilmeli? Nelere dikkat edilmeli? Bu soruların cevaplarını yazımızdan bularak doğru tercihi yapabilirsiniz.

SIRTI AÇIK GELİNLİK

Sırtı açık gelinlikler, özellikle ince vücutlu gelinlerin tercihi. Ama iç çamaşırları açısından oldukça zor. Eğer büyük göğüslere sahipseniz, göğüslerinizden toparlayan tutucu sütyenleri tercih edebilirsiniz. Bir diğer alternatif olarak bel oyuntusuna doğru kapanan sütyen çeşitleri bu gelinlik modeli için ideal.

STRAPLEZ GELİNLİK

Omuzları açık gelinlikler, sütyen seçiminin en kolay olduğu gelinliklerden. Böyle bir gelinlik seçiminde yapmanız gereken tek şey göğüslerinizi rahat tutacak askısız bir sütyen. Ancak alacağınız sütyenin gelinliğiniz ile aynı renkte olması gerekir.

JARTİYER

Jartiyer giymek her kadını seksi bir görünüme kavuşturur. Ama daha önce hiç giymemiş biriyseniz düğün gününüzde sizi rahatsız edebilir. Bu rahatsızlığın önüne geçmek için düğün gününüzden birkaç gün öncesinde jartiyeri giyip alışmaya çalışın.

DERİN DEKOLTELİ GELİNLİK

Derin dekolteli bir gelinlik tercihinde göğüslerin güzel görünmesi çok önemli. Dekolteler için yapılmış derin sütyenleri tercih edebilirsiniz.Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.