Diyet performansı en kötü olan burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.07.2019 11:38

Diyet performansı en kötü olan burçlar

Pazartesi başlıyorum diyerek kendinize söz verdiğiniz diyetler, bir türlü başlamıyor ya da pazartesi başladığınız diyet salı günü bitiyor mu? Belki tüm bunların sorumlusu burcunuzdur.

Haber: Diyet performansı en kötü olan burçlar

Diyet programınızı tamamlamakta güçlük çekiyor ve her seferinde diyetinizi bozuyorsanız tüm hatayı kendinizde aramayın. Çünkü esas suçlu burcunuz olabilir. Nasıl mı? İşte cevabı…

İKİZLER BURCU

Plan yapmakta ve hedefe giden yolda sabretmekte zorlanan İkizler burcu insanları, ne kadar plan yaparlarsa yapsınlar, başladığı diyeti tamamlayamaz; ilk engelde başa döner.

ASLAN BURCU

Her zaman çok kilolu olduğuna inanan Aslanlar, ideal kiloya ulaşmak için sık sık diyete başlarlar. Başlangıçta performansları iyi olan Aslanlar, ilerleyen süreçle ilk günkü heyecanını kaybeder ve diyeti bozar. Tekrar başlar, tekrar bozar.

YAY BURCU

Kilo konusunda oldukça takıntılı bir burç olan yay,kilo vermek için beslenme ve spor programları yapan Yaylar, iş uygulamaya geldiğinde o kadar iradeli olmazlar. Pastalar, kurabiyeler… Biri gider biri gelir.

BALIK

Hayaller ve hayatlar tabirini yaşatan burçtur Balık. Diyet için her detayı düşünür, plan yapar, programlar yapar. Ama öğün zamanı geldiğinde hepsini unutur. Karşısına çıkan tüm yiyecekleri tatmadan masadan kalkmaz.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52
 • Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler
  Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler

  Cildimiz bedenimizin dışarı açılan penceresidir. Durum böyle olunca hiçbirimiz penceremizi kirli göstermek istemeyiz. Cildin hem içten hem de dıştan temizliği bu yüzden oldukça önem teşkil eder.

  3.12.2019 14:56