Diyet performansı en kötü olan burçlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.07.2019 11:38

Diyet performansı en kötü olan burçlar

Pazartesi başlıyorum diyerek kendinize söz verdiğiniz diyetler, bir türlü başlamıyor ya da pazartesi başladığınız diyet salı günü bitiyor mu? Belki tüm bunların sorumlusu burcunuzdur.

Haber: Diyet performansı en kötü olan burçlar

Diyet programınızı tamamlamakta güçlük çekiyor ve her seferinde diyetinizi bozuyorsanız tüm hatayı kendinizde aramayın. Çünkü esas suçlu burcunuz olabilir. Nasıl mı? İşte cevabı…

İKİZLER BURCU

Plan yapmakta ve hedefe giden yolda sabretmekte zorlanan İkizler burcu insanları, ne kadar plan yaparlarsa yapsınlar, başladığı diyeti tamamlayamaz; ilk engelde başa döner.

ASLAN BURCU

Her zaman çok kilolu olduğuna inanan Aslanlar, ideal kiloya ulaşmak için sık sık diyete başlarlar. Başlangıçta performansları iyi olan Aslanlar, ilerleyen süreçle ilk günkü heyecanını kaybeder ve diyeti bozar. Tekrar başlar, tekrar bozar.

YAY BURCU

Kilo konusunda oldukça takıntılı bir burç olan yay,kilo vermek için beslenme ve spor programları yapan Yaylar, iş uygulamaya geldiğinde o kadar iradeli olmazlar. Pastalar, kurabiyeler… Biri gider biri gelir.

BALIK

Hayaller ve hayatlar tabirini yaşatan burçtur Balık. Diyet için her detayı düşünür, plan yapar, programlar yapar. Ama öğün zamanı geldiğinde hepsini unutur. Karşısına çıkan tüm yiyecekleri tatmadan masadan kalkmaz.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.