Dilan Cannes'ı Büyüledi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
15.05.2019 12:20

Dilan Cannes'ı Büyüledi

Dilan Çiçek, lüks mücevher markası Messika Jewellery'nin sahibi ve tasarımcısı Valerie Messika'nın Cannes Film Festivali'nin açılış törenine katıldı. Dilan açılışta 800 bin Euro değerindeki kolye ile görenleri adeta büyüledi.

Haber: Dilan Cannes'ı Büyüledi

Geçtiğimiz yıl Cannes Film Festivali'nin kapanış törenine lüks mücevher markası Messika Jewellery'nin davetiyle katılan Dilan Çiçek, bu yıl da markanın sahibi ve tasarımcısı Valerie Messika'nın davetlisi olarak festivalin açılış törenine katıldı.

800 BİN EURO DEĞERİNDE KOLYE BÜYÜLEDİ

14 Mart Salı akşamı gerçekleşen kırmızı halı geçidine Hakan Yıldırım imzalı elbise ile çıkan Dilan Çiçek, Messika tasarımı özel kolye ile yabancı basının ilgi odağı oldu.

Toplamda 800 karatı bulan 250 adet pırlantadan oluşan 800 bin Euro değerindeki kolye, küpe ve bileklikten oluşan takıları, başarılı oyuncunun yanından ayrılmayan badyguard ekibi korudu.

ÜNLÜ İSİMLERLE BERABER AÇILIŞ FİLMİNİ İZLEDİ

Jüri başkanlığını Alessanndro Gonzalez'in üstlendiği festivalin açılışı Jim Jarmusch'ın yazıp yönettiği "The Dead Don't Die" filmi ile yapıldı. Selena Gomez, BillMurray, Chloë Sevigny, Steve Buscemi, Iggy Pop, Adam Driver, Tilda Swinton ve Danny Glover gibi starların yer aldığı filmi Dilan Çiçek Deniz de ünlü isimlerle beraber izledi.

"TECRÜBE OLDU BENİM İÇİN"

Dilan Çiçek Deniz "Bu sene Cannes'a ikinci gelişim ve değerli bir tecrübe oldu benim için. Birçok önemli kişi ile tanışma ve oyunculuk adına iletişim kurma fırsatı yakaladım" dedi.

İşte Dilan Çiçek'in festivalin açılışı kırmızı halı geçidinden görüntüler:Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.