Didem Soydan'ın Ayasofya ziyareti paylaşımları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
28.08.2019 16:41

Didem Soydan'ın Ayasofya ziyareti paylaşımları

Sıra dışı paylaşımları ile adından söz ettiren Didem Soydan, bu kez de Ayasofya Müzesi ziyaretine ait paylaşımlar yaparak dikkatleri çekti.

Haber: Didem Soydan'ın Ayasofya ziyareti paylaşımları

Magazin gündemindeki sıcak yerini koruyan Didem Soydan, Ayasofya Müzesi ziyareti ile dikkatleri çekti. Soydan'nın Ayasofya paylaşımları takipçilerinin büyük beğenisini topladı.

HER AÇIDAN FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Didem Soydan Ayasofya Müzesi'nin hemen hemen her noktasından fotoğraflar çekti ve paylaştı. Didem Soydan'ın Ayasofya Müzesi ziyareti takipçileri tarafından çok beğenildi. Ünlü model, Ayasofya'nın kubbesinin fotoğrafına, Divan şairi Baki'nin şu beyitini ekledi:

"Avazeyi bu Aleme Davud gibi sal,

Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş"

Didem Soydan'ın Ayasofya paylaşımları:

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor