Deve Sütü ve Aloe Vera sabununu işin uzmanına sorduk Haberi - yenikadin.com
20.09.2019 16:56

Deve Sütü ve Aloe Vera sabununu işin uzmanına sorduk

Ürettiği doğal sabunlarla bilinen The Soap Factory, deve sütü ve aloe vera sabunu üretti.

Haber: Deve Sütü ve Aloe Vera sabununu işin uzmanına sorduk

Uzun süredir ürettiği tamamen doğal sabunlarını tüketicisiyle buluşturan The Soap Factory, deve sütü ve aloe vera sabunu üretti. Peki bu sabunların faydaları nelerdir?

Deve sütü sabunu faydaları; Cildin nemli kalmasını sağlar. Zamanla yıpranmış cildinize doğal bir görünüm kazandırır. Sedef hastalığına iyi gelir. Anti sedef özelliği vardır. Herkes için büyük bir problem olan, sivilce ve aknelere iyi gelmektedir. Kuru cilde sahip kişiler için oldukça yararlıdır ve kuru ciltlere iyi gelmektedir.

The Soap Factory - Deve Sütü Sabunu

Aloe vera sabunu faydaları; Ciltte oluşan çoğu sorunla başa çıkabilmeniz için oldukça etkilidir. Cildinizde oluşan güneş yakınlarının tedavi etmek, yaşlanmayı engellemek ve cildinizdeki yağ oranını dengelemek aloe veranın en önemli faydalarındandır. Bunların yanı sıra aloe vera cildinizi nemlendirdiği için makyaj yapmadan önce kullandığınızda baz etkisi yaratacaktır. Ayrıca oldukça etkili bir makyaj temizleme ürünüdür.

The Soap Factory - Aloe Vera Sabunu


Yeni Güzellik Haberleri

  • Tükettiğinizde cilt kırışıklıklarına veda edeceğiniz 9 besinTükettiğinizde cilt kırışıklıklarına veda edeceğiniz 9 besin

    Uzmanlar, sağlıklı ve genç görünen bir cildin sırrının cilde dışarıdan yapılan uygulamalardan ziyade tüketilen besinlerden kaynaklandığını savunuyor. Özellikle de antioksidan bakımından zengin besinler içerdikleri A,C ve E vitaminleri sayesinde ciltteki kolajen oluşumunu destekleyerek cildin gergin ve ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

  • Tatil boyunca cilt bakımı için reçeteniz hazırTatil boyunca cilt bakımı için reçeteniz hazır

    Yıl boyu hayalini kurduğumuz o beklenen yaz geldi çattı. Soğuk geçen kış aylarının ardından pek çok kişinin tercihi de her yıl olduğu gibi deniz, kum ve güneş. Peki, deniz ve güneşin keyfini sürerken aynı anda cilt sağlığımızı da korumamız mümkün mü?