Detaylara Dikkat Edelim Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.09.2018 14:30

Detaylara Dikkat Edelim

Bugün ne yapılabilir ? Bugünlerde ışığı gittikçe küçülen Ay, daha çok biten ve tamamlanmakta olan koşullara işaret etmekte.

Bugün ne yapılabilir ' Bugünlerde ışığı gittikçe küçülen Ay, daha çok biten ve tamamlanmakta olan koşullara işaret etmekte. Böyle zamanlarda aceleci davranmamalı, daha çok süregelen işleri tamamlamaya ve özellikle de haberlere, bilgilere titizlikle yaklaşmalıyız. Kimi zaman sağlık ya da iş ortamına yönelik konular beklenenden daha uzun zamanımızı alabilir. Nelerden kaçınmalı ' Bugün fazla hayalci ve gerçekçi olmadığımız konularda neden yanıldığımızı anlayabiliriz. Özellikle ilişkilerimizde daha dikkatli ve gerçekçi olmalıyız. Kimi zaman bilerek ya da bilmeyerek iyi niyetli gibi gözüken bir hareketin kurbanı olabiliriz. Aynı zamanda otoriteler, yöneticilerle ilgili görüşmelerimizde de yanlışlıklar ve hayal kırıklığı söz konusu olabilir.
.Kaynak: Pembenar

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17