Detaylara Dikkat Edelim Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Detaylara Dikkat Edelim

Bugün ne yapılabilir ? Bugünlerde ışığı gittikçe küçülen Ay, daha çok biten ve tamamlanmakta olan koşullara işaret etmekte.

Bugün ne yapılabilir ' Bugünlerde ışığı gittikçe küçülen Ay, daha çok biten ve tamamlanmakta olan koşullara işaret etmekte. Böyle zamanlarda aceleci davranmamalı, daha çok süregelen işleri tamamlamaya ve özellikle de haberlere, bilgilere titizlikle yaklaşmalıyız. Kimi zaman sağlık ya da iş ortamına yönelik konular beklenenden daha uzun zamanımızı alabilir. Nelerden kaçınmalı ' Bugün fazla hayalci ve gerçekçi olmadığımız konularda neden yanıldığımızı anlayabiliriz. Özellikle ilişkilerimizde daha dikkatli ve gerçekçi olmalıyız. Kimi zaman bilerek ya da bilmeyerek iyi niyetli gibi gözüken bir hareketin kurbanı olabiliriz. Aynı zamanda otoriteler, yöneticilerle ilgili görüşmelerimizde de yanlışlıklar ve hayal kırıklığı söz konusu olabilir.
.Kaynak: Pembenar

7.9.2018 14:30 [11212895]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.