Derya Uluğ: Asker Oldu Benim Sevgilim Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
14.05.2019 17:23

Derya Uluğ: Asker Oldu Benim Sevgilim

Şarkıcı Derya Uluğ, uzun süredir beraber olduğu müzisyen sevgilisi Asil Gök'ü askere uğurladı.

Haber: Derya Uluğ: Asker Oldu Benim Sevgilim

Müzisyen Sevgilisi Asil Gök'ü askere uğurlayan Derya Uluğ, o anın resmini kişisel sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

"ASKER OLDU BENİM SEVGİLİM"

Sevgilisi Asil Gök'ü askere uğurlayan Derya Uluğ, o anın fotoğrafını kişisel sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum alan paylaşıma "Allah kavuştursun", "Ayyyy Allah kavuştursun sizi" ve "Hayırlı Teskereler" gibi yorumlargeldi.Yeni Magazin Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.