Deren Talu New York Moda Haftası'na damga vurdu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
10.09.2019 09:26

Deren Talu New York Moda Haftası'na damga vurdu

Defne Samyeli'nin 22 yaşındaki kızı Deren Talu, özel bir marka için New York Moda Haftası'nda podyuma çıktı.

New York Moda Haftası için özel bir markayla anlaşan Deren Talu, podyuma çıktı. Podyum performansı ile beğeni toplayan Talu, o anların videosunu sosyal medya hesabından paylaştı.

NEW YORK MODA HAFTASI'NDA SAHNEYE ÇIKTI

Defne Samyeli'nin 22 yaşındaki kızı Deren Talu, New York Moda Haftası'nda özel bir marka için podyuma çıktı. Podyumda "Lambada" koleksiyonunun iki tasarımını giydi.

AJANSLAR PEŞİNDE

New York Moda Haftası'nda gösterdiği performansla diğer mankenlere taş çıkartan Deren Talu, moda haftasına damga vurdu. Podyum sonrası birçok yabancı ajans Deren Talu'nun peşine düştüğü belirtildi

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Moda Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.