Değişiklik Arıyoruz Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
11.04.2018 17:45

Değişiklik Arıyoruz

Bugün ne yapılabilir ? Bugün beklentilerimizde daha karmaşık olabiliriz.

Bugün ne yapılabilir ' Bugün beklentilerimizde daha karmaşık olabiliriz. Net düşünmekle birlikte, akıl ve duygu arasında denge kurmak gerekiyor. Bir yandan da tamamlanması gereken işler var. İş hayatında ise kendimize olan güvenimiz test altında olabilir. Zor görevler karşısında daha dayanıklı ve mücadeleci olmak durumundayız. Nelerden kaçınmalı ' Bugün iş hayatınızda otorite figürleri ile karşılaşacaksınız, daha hazırlıklı olmalısınız. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Zoru başarmak için motive olacağız. Yakın beraberliklerde ise daha tutkulu bir tavır içerisinde olabiliriz. Günün geç saatlerinde sürprizler ve planlarda değişiklikler söz konusu olabilir.
.Kaynak: PembenarYeni Yenikadın Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.