Daha Yenileyici Olabiliriz Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Daha Yenileyici Olabiliriz

Bugün ne yapılabilir ? Bugün sabah 8:47’den itibaren Başak burcuna ilerleyen Ay daha çalışkan, hareketli ve verimli olabileceğimizi anlatıyor.

Bugün ne yapılabilir ' Bugün sabah 8: 47'den itibaren Başak burcuna ilerleyen Ay daha çalışkan, hareketli ve verimli olabileceğimizi anlatıyor. Olayların özüne inerek, zekice sonuçlar elde edebiliriz. Mesleki yeteneklerimizi geliştirmek ve kendimizi yenilemek için de olanaklar var. Öğle saatlerine doğru hızlı bir iletişim trafiği ve görüşmeler içinde olabiliriz. Bu saatlerde gereksiz detaylara takılıp kalmamalıyız. Nelerden kaçınmalı ' Öğle sonrasında işte daha istikrarlı olabileceğimiz koşullar var. Bu saatlerde çabalarımızın karşılığını daha çok görebiliriz. Bugün varolan koşulların değiştiğini, yenilendiğini görebiliriz. İşlerimize son halini verebileceğimiz fırsatları iyi değerlendirmeye bakalım. Hızlı ve verimli olabileceğimiz bir gündeyiz.
.Kaynak: Pembenar

5.11.2018 11:15 [11403787]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.