Daha Yenileyici Olabiliriz Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Daha Yenileyici Olabiliriz

Bugün ne yapılabilir ? Bugün sabah 8:47’den itibaren Başak burcuna ilerleyen Ay daha çalışkan, hareketli ve verimli olabileceğimizi anlatıyor.

Bugün ne yapılabilir ' Bugün sabah 8: 47'den itibaren Başak burcuna ilerleyen Ay daha çalışkan, hareketli ve verimli olabileceğimizi anlatıyor. Olayların özüne inerek, zekice sonuçlar elde edebiliriz. Mesleki yeteneklerimizi geliştirmek ve kendimizi yenilemek için de olanaklar var. Öğle saatlerine doğru hızlı bir iletişim trafiği ve görüşmeler içinde olabiliriz. Bu saatlerde gereksiz detaylara takılıp kalmamalıyız. Nelerden kaçınmalı ' Öğle sonrasında işte daha istikrarlı olabileceğimiz koşullar var. Bu saatlerde çabalarımızın karşılığını daha çok görebiliriz. Bugün varolan koşulların değiştiğini, yenilendiğini görebiliriz. İşlerimize son halini verebileceğimiz fırsatları iyi değerlendirmeye bakalım. Hızlı ve verimli olabileceğimiz bir gündeyiz.
.Kaynak: Pembenar

5.11.2018 11:15 [11403787]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Beklenmedik Durumlar
  Beklenmedik Durumlar

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Saka burcundaki Ay teknik konulara, gruplarla, sosyal durumlarla ilgili gelişmelere dikkat çekiyor.

  14.11.2018 19:15
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 13/Jaguar Değişime uyum gösterelim.

  14.11.2018 19:15
 • Korkutan Açıklama: Balığın Yanında Roka Yerseniz...
  Korkutan Açıklama: Balığın Yanında Roka Yerseniz...

  Balığın yanında rokayı severek yiyoruz ama bu etkisini öğrendikten sonra bir daha...

  14.11.2018 19:00
 • Adventure Time Final Yapıyor
  Adventure Time Final Yapıyor

  Adventure Time’ın merakla beklenen final bölümü Benimle Gel, 16 Kasım saat 16.00’da Cartoon Network’ün internet sitesinde yayınlanıyor.

  14.11.2018 19:00
 • Evdeki Negatif Enerji Nasıl Temizlenir?
  Evdeki Negatif Enerji Nasıl Temizlenir?

  Evinizdeki negatiflikten ve enerji döküntülerinden kurtulmanın meditasyona benzer ufak kolaylıkları vardır. Evdeki negatif enerji nasıl temizlenir sorusunun cevabını merak ediyorsanız cevapları haberimizin detaylarında...

  14.11.2018 14:45