Daha Dolgun ve Uzun Kirpikler için 3 İpucu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
6.02.2019 12:17

Daha Dolgun ve Uzun Kirpikler için 3 İpucu

Takma kirpik kullanmadan da dolgun ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Haber: Daha Dolgun ve Uzun Kirpikler için 3 İpucu

LİMON KABUĞU

1 yemek kaşığı kurutulmuş limon kabuğu, zeytinyağı ve Hint yağını bir kabın içinde karıştırın. Karışımınızı birkaç gün boyunca bekletin. Gece yatmadan önce karışımını temiz bir maskara fırçası ile kirpiklerinizeuygulayın. Sabah kalktığınızda kirpiklerinizi yıkayarak işlemi tamamlayın.

KİRPİK KIVIRMA ALETİNİ ISITIN

Kirpik kıvırma aleti ile kirpiklerinizi daha dolgun gösterebilirsiniz. Kirpik kıvırma aletini önce fön makinesi ile ısıtın. Sonra kirpiklerinizi kirpik kıvırma aleti ile kıvırın. Bu şekilde daha uzun süre kalıcı ve dolgun kirpiklere sahip olacaksınız.

KİRPİKLERİ TARAYIN

Kirpiklerin keskin bir görünüme sahip olmasını ve tek tek ayrılmış şekilde belirgin bir yapıda olmasını istiyorsanız kirpiklerinize tarama uygulamasını yapmalısınız. Taradığınız kirpiklerinize maskara sürün. Böylece kirpikleriniz istediğiniz görünüme kavuşacaktır.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

  • Cinayet görüntüleri travma yaratıyor!
    Cinayet görüntüleri travma yaratıyor!

    Emine Bulut cinayetiyle birlikte olay anına ilişkin görüntülerin TV'de yayınlanması, şiddet olaylarının çocuklar üzerindeki etkilerini gündeme getirdi.

    24.8.2019 10:30