Çocuklarla Stressiz Zaman Geçirmek Pekala Mümkün! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Çocuklarla Stressiz Zaman Geçirmek Pekala Mümkün!

Her anne baba çocuğuyla dışarıda huzurlu, stressiz ve rahat vakit geçirmeyi çok ister. Son yıllarda bu ihtiyaç çok hissedilmiş olacak ki çocukların ebeveynleriyle eğlenceli ve güzel vakit geçirebileceği mekanlar ardı ardına açılmaya başladı.

Haber: Çocuklarla Stressiz Zaman Geçirmek Pekala Mümkün!

Bu mekanların bazılarında çocuğunuz gözlemci abla, abileriyle oyunlar oynarken aynı zamanda atölyelere katılıp, eğlenceli etkinlikler yapabiliyor. Oyunlar ve workshop aktiviteleri oldukça verimli. Bu sıra da siz de kahvenizi, bilgisayarınız alıp bir köşede kendinize vakit ayırabiliyorsunuz. E anne baba da onca koşturmadan sonra dinlenmek ister. Ya da miniklerin ihtiyacı olan kıyafet, kırtasiye ve oyuncak ürünlerini aynı yerden satın alabileceğiniz köşeler de mevcut.

Bu yerler neler derseniz; Arnavutköy'deki Le Petit 100, Etiler'deki Happy Nest ve Reşitpaşa'daki Bee.eatplaylove, Çengelköy'deki Bir Varmış Bir Yokmuş Cafe.

Bazılarının açık alan olarak bahçeleri de mevcut. Yazın çocuklarla bahçedeki etkinliklere katılmak oldukça eğlenceli olacaktır. Ayrıca mekanın içinde yer alan cafelerdeki yemekler, kahveler de bir o kadar lezziz.

Bu mekanlara başka alternatifler de mevcut. Remzi Kitapevleri, Kidsnook, Tırtıl Kids ve Yalvaç Abi Kitabevi gibi yerlerde çocuklarla eğlenceli zaman geçirmek için ideal çocuk alanları yer alıyor. Çocuğunuzla kitapların arasında saatlerce stressiz ve telaşsız vakit geçirmeniz kuvvetle ihtimal. Meraklı küçüklerle kitapların içinde kaybolmak çok eğlenceli bir hale geliyor.

1.3.2019 16:20 [11793007]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.