Chumac ile Buruşuk Çanta Modası Geliyor Haberi - yenikadin.com
14.05.2018 18:45

Chumac ile Buruşuk Çanta Modası Geliyor

Buruş buruş clutch’lar, bilgisayar çantaları ve gözlük kılıfları… Geleceğin modası olarak gösterilen Tyvek kağıttan üretilen Chumac çantalarla, çantalar artık çok daha neşeli bir kulvara taşınıyor.

Haber: Chumac ile Buruşuk Çanta Modası Geliyor


Buruş buruş clutch'lar, bilgisayar çantaları ve gözlük kılıfları… Geleceğin modası olarak gösterilen Tyvek kağıttan üretilen Chumac çantalarla, çantalar artık çok daha neşeli bir kulvara taşınıyor. Ağırlığı sadece 90 gram olan çantalar, kendinizi yoğun tempoda daha 'hafif' hissetmenizi sağlıyor. Renkli, eğlenceli, enerjik tasarımlar, günlük hayatta yaşam tarzınızın tamamlayıcısı oluyor.

Yırtılmaya, suya, UV ışınlarına dayanıklı, nefes alan Tyvek çantalar 'geri dönüştürebilir' özelliği sayesinde aynı zamanda çevreyi de koruyor. Nezih Kırtasiye, Panel Kırtasiye, Barker Kıtasiye,Nokta Kırtasiye, kalemlik.com,markakalem.com 49com.tr, N11'de satılan 'buruşuk' çantaların fiyatları 8,50 ile 79,00 TL arasında değişiyor.

BİR ÇOCUĞUN DÜŞ DÜNYASINDAN İLHAM ALDI

Chumac'ın hikayesine gelince… Yaratıcısı başarılı kadın girişimci Özge Şahin; tekdüzelikten sıkıldığı için tyvek kağıtla modayı birleştiriyor. Saga Tasarım bünyesinde günlük hayata kolayca uyum sağlayan, kullanışlı, hafif, dayanıklı, renkli, eğlenceli, şık çantalar üretmeye karar veriyor. Markanın adının mimarı ise Özge Şahin'in 2 yaşındaki yeğeni dünya tatlısı Arya… Kucak yerine 'Chumac' diyen Arya'nın düş dünyasından ilham alan yaratıcı tasarımlar, markaya saf ve çocuksu bir enerji katıyor. Buruşturup atmayınız, lütfen ütülemeyiniz!
.Kaynak: Pembenar