Çanta Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Çanta Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

Çanta satın alırken nelere dikkat edilmeli?

Haber: Çanta Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

Kadınların vazgeçilmez tamamlayıcı aksesuarı çantalar için kimi zaman bir servet ödüyoruz. Peki satın aldığınız çantalar her zaman beklediğimiz kalite ve kullanışı sunuyor mu? Stilinize uygun olduğuna karar verip hemen fiyatını sorduğunuz bir çantada aslında dikkat etmeniz gereken pek çok nitelik olmalı. Fiyat aralığı ne olursa olsun seçtiğiniz çantanın beklediğiniz kullanışlı sunması ve uzun ömürlü olması için alırken bu önerilere dikkat etmenizde fayda var.

Çanta satın alırken amacınıza uygun seçimler yapmak en önemli kriterdir. Katılacağınız bir davet için ya günlük kullanım için aynı ebatlarda tercih etmek yanlış bir seçim olur. Günlük kullanım için eşyalarınızın sığabileceği geniş çantalar her zaman avantajlı bir seçim olacaktır. Örneğin beğendiğiniz bir çantaya cüzdanınızın sığıp sığmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz.

Çantanızın kumaşı ve yapıldığı malzeme de dikkat edilmesi gereken bir diğer noktadır. Bu seçimi daha çok mevsimlere göre belirleyin. Sonbahar ayları için deri çantalar, sıcak yaz ayları ve ilkbahar için keten, kumaş çantalar kullanabilirsiniz.

Çantanızın içinde harmanlanan eşyalarınız içinde kayboluyorsanız daha çok gözü ve bölmesi olan bir çanta en doğru seçim olacaktır. Birden fazla bölmesi olan çantada; çaldığında açılamayan telefon, bir türlü bulunamayan anahtar derdine son verebilirsiniz.

Mağazaya gittiğinizde ilk gözünüze çarpan beğendiğiniz renkteki çantalar oluyorsa yalnız değilsiniz... Ancak unutmayın ki satın alacağınız çantanın gardırobunuzda bulunan kıyafetlerle uyum sağlayacak renkte olması sizin için bir avantaj. Bu sebeple sürekli kullanacağınız bir çanta için rengarenk seçimler yapmak yerine siyah, bej, lacivert tonları daha uygun olabilir.

Kaynak: Yenikadin.com

14.7.2017 16:06 [9831313]


Yeni Moda Haberleri

 • Hem Topuklu Hem Rahat!
  Hem Topuklu Hem Rahat!

  Bir yandan topuklu giyerken bir yandan rahat olmak bu püf noktalarıyla mümkün...

  16.8.2017 14:59
 • Bacaklarınızı Uzun Gösterecek 9 Öneri
  Bacaklarınızı Uzun Gösterecek 9 Öneri

  Uzun bacak her kadının hayali. Stilinizde yapacağınız birkaç ufak değişiklik bacaklarınızı daha ince ve uzun gösterecektir.

  12.8.2017 11:41
 • Bandana Bağlama Teknikleri
  Bandana Bağlama Teknikleri

  Takıp takıştırmayı çok severim bilirsiniz.

  8.8.2017 18:12
 • Düğünlerde Beyaz Rengi Geline Bırakın!
  Düğünlerde Beyaz Rengi Geline Bırakın!

  Düğünlere uygun giyinme kuralları, hem dikkat çekmek hem de gelini gölgelemeden giyinmek ya da abartıdan kaçınıp yine de biraz dekolteye sahip olmak isteyenler için kolaylık sağlıyor.

  8.8.2017 15:40
 • Bronzlaştırıcı Pudra (Bronzer) Dosyası
  Bronzlaştırıcı Pudra (Bronzer) Dosyası

  Bronz bir ten yalnızca yaz aylarına özgü değil. Bronzlaştırıcı pudralar sayesinde her mevsim yüzünüzde ve makyajınızda bronz bir etki sağlamak mümkün. Hem yüksek fiyatlı hem de uygun fiyatlı bronzlaştırıcı pudraları denedim ve değerlendirdim. Umarım bu sayede kendinize en uygun olanı bulabilirsiniz!

  7.8.2017 19:07